Kali Linux İçin Acer Swift3 Alınır Mı?

ata3344

Üye
2 Ara 2021
91
23
Başlıktaki gibi hiç virutal machineden vs ugrasmadan direkt cihaza kurmak için acer swift 3 almayı planlıyorum herhangi bir sorun çıkarır mı? Kali için almak mantıklı mı ?

CantCode

Üye
21 Ağu 2017
168
3
raspberry pi dusunmeni oneririm veya eski model bir thinkpad (🤤🤤🤤) dusunebilirsin, Eger yeterli linux bilgin varsa bare metal kalide sorun yasayacagini hic sanmiyorum. Virtual machine kullanmak dedigin gibi "yorucu" olabiliyor ve sacma problemlerle karsilasabiliyorsun bu sebepten bare metal kali kullanmak daha iyi ama acik konusmak gerekirse eger yeterli linux bilgin yoksa zorlanirsin cunku kali bir linux dagitimi bildigin uzere ve linuxta operate edemezken bare metal kali operate etmeye calismak biraz araba surmeyi bilmeden tir kullanmak gibi. Virtual machine konusuna gelirsek, VirtualBox sacmaligini kullanmak yerine herhangi key sitesinden alacagin bir VMware unlimited key ile virtual machine konusundaki sorunlarinin %90ini cozebilecegini dusunuyorum. Sonuc olarak bana sorarsan baslangic icin VM > Bare Metal (en azindan ilk 1-3 ay veya linuxu ogrenene kadar)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.