Kali Linux Kurulum Acil Yardım

K1L1T

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
296
0
./root
Arkadaşlar Her seferinde pc de bu hatayı alıyor kali kurarken bu olmadan da kurarım ama exploitler güncellenmiyor bir şey yükleyemiyorum bu olmadan
(Apt yapılandırmasına geldiğinde , önce debian yansısı bulunamıyor diyor sonrada doğru şeyi seçsemde

Mimari yapısı desteklenmiyor diyor benim pc 64 bit olmasına rağmen 32 bit in isosunu çalıştırıyor vmware da

64 bit deneyince bu oluyor
MYg1r9.png

vmware ile kuruyorum

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
hocam sizin bilgisayariniz 64 bit olabilir ama wmare a 32 bit kurulmus ve kurmaya çalistiginiz 64 bit istiyor 32 bit oldugu için hata veriyor anladigim kadariyla

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Bios ayarlarınızı kurcalayın.
CPU'nun virtualization (sanallaştırma) desteğinin kapalı olduğunu söylüyor. :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.