Çözüldü Kali Linux Kurulum Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartal834

Yeni üye
20 Tem 2007
14
0
Virtual Machine programıyla windows8 'e kurmaya çalışıyorum ve en son güncellemeyi(kali linux) sitesinden indirdim kullanmış olduğum program (vwr sürüm 11, kali 2015)güncellemeler konusunda bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Farkettiğiniz gibi kurulum sırasında problem yapıyor ve artık sabrım tükenmiş durumda lütfen yardımcı olur musunuz ?

jhydn8.jpg

NOT: Kurulum yaparken sistemim 64 bit oldugundan dolayi ( Other Linux 3.x kernel 64-bit 'i seciyorum )

29gis0n.jpg

Belki kurulum yaparken bu ayar onemlidir veya neye gore 3.x 2.x .24 vs kernel secimimi yapacagim

Problem Çözülmüştür. Belki aynı hatayı alan kişiler için ifade edeyim;
kali-linux-1.1.0a-amd64-mini "mini " 'i indirin ve kurulumu yapin herhangi bir problem olmuyor.

Yetkililer konuyu silebilir.

Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.