Kali Linux la ilgili

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
kali linux ta backdoor oluşturup karşıya atıyorum tamam ama pc deki şifreleri çalmıyo sorun ne nerde yanlış yapıyorum

Belvando

Üye
3 Haz 2017
249
15
Mantı V2
msfvenom ile oluşturmuşsan RAT dosyanı, dump etmek için post eklemen gerekmekte.
Kullanıcağın komut şu olmalı:
run post/windows/gather/hashdump

Tabi meterpreter sezonunu elde ettikten sonra yapman gerek bunu.

Eğer hala başarılı değilsen RAT dosyanı oluştururkenki adımları paylaşmanı istiyorum.

Şuradan meterpreter ile daha fazla yapabileceğin şeylerin listesi var.
https://www.offensive-security.com/****sploit-unleashed/windows-post-gather-modules/

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.