Kali Linux mu yoksa???

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Selamun Aleykum Herkese.Yavaş-yavaş hack konusunda öğrene bildiyimi öğrendim amma kendimi hala bu konu da yetersiz hiss ediyorum.Bir kaç ilgili arkadaşlarla konuşdum bazıları Web programlama dillerini öğrenmeden yapamazsın diyor bazıları da Kali Linux öğrenmenin yeterli olduğunu söylüyor.Sizce hangisini yapmalıyım ikisini de yapabilecek vaktim de yok çünki.Cevaplarsanız sevinirim :RpS_unsure:

sefabosnak

Yeni üye
23 Eyl 2016
16
0
Hocam programlama dili bilirsen zaten kendi programlarını kullanarak hackleme yapabilirsin fakat bunu kali linuxta ilerletmeni tavsiye ederim önün açık olur :)

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
İnternet üzerinde Kali Linux ile ilgili eğitim videoları, paylaşımlar çok var. VMware ile sanal kali linux kurup kendinizi bu eğitim videoları ile geliştirin. İngilizcenizide biraz ilerletin.

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Kali Linux var zaten İngilisce de iyi seviyede.Sadece bu konuda bir az kararsız kaldım.Sadece bazı şeyleri biliyorum ama ortada eksik noktalar var.Nerden başlayıp nerde bitireceğim konusunda kararsızım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.