Kali Linux Terminator

benimaro13

Üye
19 Eki 2023
191
23
kali yeni kurdum sudo su root komutu girdikten sonra apt-get install terminator yazıyorum
Reading package lists... Done
Building dependency tree... Done
Reading state information... Done
E: Unable to locate package terminator
yazıyor.

benimaro13

Üye
19 Eki 2023
191
23
aynı dediğin komutları yazdım birde bu var

apt install git
git is already the newest version (1:2.40.1-1).
git set to manually installed.
0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 0 not upgraded.

böyle yazınca oldu sudo apt-get install terminator

wheris terminator yazınca bu çıkıyor
Command 'wheris' not found, did you mean:
command 'whereis' from deb util-linux
Try: apt install <deb name>

mr3dx

Üye
3 Haz 2017
212
126
kali yeni kurdum sudo su root komutu girdikten sonra apt-get install terminator yazıyorum
E: Unable to locate package terminator
yazıyor.
Merhaba.
sudo root için olanak sağlıyor apt-get paketleri ile kurabilirsiniz ayrcıa yeni kurduysanız kali'nin kütüphane'sini güncellemeyi unutmayın, apt-get update && apt-get upgrade ile güncelleme yapabilirsiniz. iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.