kali linux tor yükeleme hakkında sorun

orkunsaylig1005

Yeni üye
15 Ağu 2015
21
0
kali linux de tor yüklemek istediğimde yani apt-get install tor dediğimde şu hatayı veriyor

The following packages have unmet dependencies:
libdbus-1-3 : Breaks: dbus (< 1.9.16-1~) but 1.6.8-1+deb7u6 is to be installed
libfontconfig1 : Breaks: xpdf (<= 3.03-11) but 3.03-10 is to be installed
libglib2.0-0 : Recommends: xdg-user-dirs but it is not going to be installed
Breaks: glib-networking (< 2.33.12) but 2.32.3-1 is to be installed
E: Error, pkgProblemResolver::Resolve generated breaks, this may be caused by held packages.

çözümünü bilen varmı ?

Son düzenleme:

EVGENIA

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
316
0
türkçe hocam da tor dosyalarını nereye indirdiğini bilmiyorum

Türkçe kullanımlarda bu sıkıntılar çıkıyor mesela dizine giderken cd Desktop yazarak gitmemiz lazım fakat türkçe kurduğun için cd Masaüstü olarak gidiyorsun bende böyle sıkıntılar çektim sonra sildim baştan ingilizce kurdum seninde öyle yapmanı öneririm yoksa çok hatayla karşılaşırsın bilgisayar ayarlarından ingilizce yapmayı denersen bir işe yaramıyor %90 ingilizce oluyor yine sistem ayarları türkçe kalıyor buda bir işe yaramıyor türkçe kaynak bulmanda çok zor üstelik çoğu kişi de ingilizce kullanıyor

orkunsaylig1005

Yeni üye
15 Ağu 2015
21
0
Türkçe kullanımlarda bu sıkıntılar çıkıyor mesela dizine giderken cd Desktop yazarak gitmemiz lazım fakat türkçe kurduğun için cd Masaüstü olarak gidiyorsun bende böyle sıkıntılar çektim sonra sildim baştan ingilizce kurdum seninde öyle yapmanı öneririm yoksa çok hatayla karşılaşırsın bilgisayar ayarlarından ingilizce yapmayı denersen bir işe yaramıyor %90 ingilizce oluyor yine sistem ayarları türkçe kalıyor buda bir işe yaramıyor türkçe kaynak bulmanda çok zor üstelik çoğu kişi de ingilizce kullanıyor

kali yi kurarken ingilizce yi seçsem yine aynı hesap olucak sanki ç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.