Kali Linux Wifi Hatası

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
iyi gunler ben kalı lınux a yenı basladım ve VM yardımıyla olusturudm kali pc sini
fakat wıfı ye baglanmayı denedıgımde wıfı connectıon faıled dıyor sıfre dogru telefondan açtım ordanda denedım gene aynı hatayı verıyor yardımcı olabılecek varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
Bunu artık anlayın ya Sanal makinede Wifi olmuyor

Bu kelımelerı boyle soylemek sankı INSAN ahlakına gore kabalık oluyor!
Ne yanı Ikı Bılgı Bılıyosun dıye bılmeyen herkez cahıl falanmı goruyosun!
Bu bır forum sıtesı ve ben buraya sahsen bılmedıklerımı ogrenmek ıcın gelıyorum.
çok konuya baktım ve bu konuda net bı açıklama bulamadım.
Cıdden Sizin gibi ınsanlar dunyada artıyo bu uzucu.
Yardımınız ıcın teşekkur ederım!
Ama unutmayın 1000 bılsenızde bırgun 1 bılene muhtaç olursunuz ben degıl emın olun bır baskasına muhtaç olursunuz umarım o kısı sıze İNSAN gibi yaklasır!.

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Bu kelımelerı boyle soylemek sankı INSAN ahlakına gore kabalık oluyor!
Ne yanı Ikı Bılgı Bılıyosun dıye bılmeyen herkez cahıl falanmı goruyosun!
Bu bır forum sıtesı ve ben buraya sahsen bılmedıklerımı ogrenmek ıcın gelıyorum.
çok konuya baktım ve bu konuda net bı açıklama bulamadım.
Cıdden Sizin gibi ınsanlar dunyada artıyo bu uzucu.
Yardımınız ıcın teşekkur ederım!
Ama unutmayın 1000 bılsenızde bırgun 1 bılene muhtaç olursunuz ben degıl emın olun bır baskasına muhtaç olursunuz umarım o kısı sıze İNSAN gibi yaklasır!.

1-Ben kaba olarak demedim
2-Azeribaycanlıyım Türkcem yok diyile bilir
3-Eğer kapa cıkdıysa özür dilirim zaten biliyorsunduz Azeribaycan dili Dünyada En kaba dillerdin biri onun icin böyle oluyor
4-Bir insanı anlaman onun hakta pıs fikirleşmeyin.....

blackpearls45

Yeni üye
8 Kas 2015
4
0
W'f' Adaptorum var Tp=l'nk USB wifi adaptoru kullaniyorum/
agi vs/ goruyor sadece sifre yazdikdan sonra connection failed hatasi aliyorum.
airmon-ng komutunu denedinmi ?
iyi gunler ben kalı lınux a yenı basladım ve VM yardımıyla olusturudm kali pc sini
fakat wıfı ye baglanmayı denedıgımde wıfı connectıon faıled dıyor sıfre dogru telefondan açtım ordanda denedım gene aynı hatayı verıyor yardımcı olabılecek varmı ?

Thanders

Üye
8 Ocak 2017
230
1
0
Kardeşim kurduğun makine üstüne gel sağ tıkla ayarlar de.
sol panelde ağ yazan kısma tıkla.
Şimdi 2 seçeneğimiz var.

1. fazladan kartın yoksa eğer, bağdaştırıcı 1 kısmına tıkla ve orada NAT'ı seç. onayla ve kapat.
sonra çalıştır. ethernet kablosuyla bağlı gibi görmesi lazım.

2. köprü bağdaştırıcısını seçip alt tarafındaki kısımdan kartını seçmen lazım.

Denedikten sonra haber ver.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.