Kali linux yanındaki windowsu silme

LazEmre0808

Yeni üye
30 Eyl 2017
49
0
İstanbul
Merhabalar ben kali linux yanına windows kurdum simdi windows çalışmıyor ve ben bunu kali linux üzerinden silmem gerekiyor windowsu nasıl silebilirim yardımcı olurmusunuz ?

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Benim başıma gelmişti pc ye defalarca format atmıştım o hafta ilk amacım windows yanına kali kurmaktı pc desteklemediği için mi diyeyim windows 10 mu desteklemiyor gibi bişeydi ,silmene gerek yok kali linux üzerinden kullanmak istediğin windows imaj dosyasını indir biraz araştırman gerek indirme programları ve usb ye yada cd ye yazmak için rufus tarzı linux da çalışan programları araştır ve imaj dosyasını usb ye yazdır sonra temiz bi format atarsın ,eğer benim başımdan geçen olay gibi yapmak istiyorsan söyle yardım ederim anladığım kadarı ile.Ama şimdilik çözümün işi kali linux üzerinden halletmek ,tabi linuxu kullanıcam windowsu silicem dersen ,bence çok ararsın windowsu bende öyle düşünmüştüm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.