Kali linux yardım

WaRTeRa

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
255
0
Tam ArKaNda
Kali linux 2.0 işletim sisteminde visual studıo kurucam ama nasıl yapıldığını bilmiyorum internette de bunun çözümünü bulamadım yardım edermisiniz

cyberdieb

Üye
31 Ara 2015
142
0
Adana
kimse yokmu yardım edecek
kardeşim apt-get install wine yazarak bunu kurarsın bu windowstaki exeleri çalıştırmaya yarar ama ben denemdim bende kali kullanıyorum bunu yükledikten sonra o visualı bir kurmayı dene bunun içinde exe ye sağ tıkla wine ile çalıştır de yada visualın bulunduğu klasöre git wine exe nin adı ne ise yaz çalıştır anlamadığın yer olursa ss at sen dene olursa bende kurarım vbenim elimde visual yok

WaRTeRa

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
255
0
Tam ArKaNda
kardeşim apt-get install wine yazarak bunu kurarsın bu windowstaki exeleri çalıştırmaya yarar ama ben denemdim bende kali kullanıyorum bunu yükledikten sonra o visualı bir kurmayı dene bunun içinde exe ye sağ tıkla wine ile çalıştır de yada visualın bulunduğu klasöre git wine exe nin adı ne ise yaz çalıştır anlamadığın yer olursa ss at sen dene olursa bende kurarım vbenim elimde visual yok
Şu anda wine kuruyom bilgi için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.