Network Kali linuxta wifi kırmak için çap ayıklama

Alp Bey

Yeni üye
9 Ara 2017
50
0
Kali linuxta wifi kırmak için handshake yakaladım ve çap dosyasını çıkardım fakat çap dosyasının içinden şifreyi ne yapsam çıkaramadım yardımcı olursanız sevinirim

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
862
1,168
Sanal
aircrack-ng -w "wordlist" ".cap dosyasının yolu"

bu komut .cap dosyasına brute force saldırsı düzenliyor içindeki şifreyi böyle bulma şansız var

HELLOBOYS

Katılımcı Üye
2 Ara 2019
326
4
dostum brute force için binlerce şifreler var 10 milyon taneden tut 2 milyon taneye kadar onlarla deneyebilirsin brute force biraz eski teknik olabilir ama iyi işler başarırsın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.