Kaliteli vpn lazım...

Selamün aleyküm canlar, biraz aradım da bulamadım forum da, eskiden vardı bayadır ihtiyacım olmadı diye senelerdir kullanmıyordum flash belleği de bulamıyorum bi konu vardı bürsürü program ve serialleri mevcuttu ordan almıştım.

uzun lafın kısası kaliteli bir vpn lazım. Twitter için kullanıcam. Geçen kullanmadım diye Twitter admin bidüzüne hesabı banladı birdaha olsun istemiyorum.

---Oftopic----

bu arada kaliteli panel scripti olan varsa mesaj atsın bi bakayım olursa emeğe saygı paylaşmak isterse birşeyler ödeye biliriz.

ayriyeten birde Twitter de unfollow edenleri bulma onları unfollow etme gibisinden ve buna benzer özellikleri bulunan bir site hazırlaya bilecek arkadaşlar varsa sizlerde iletişime geçe bilirsiniz demin dediğim gibi emeğinizi ziyan etmeyiz inşallah.

http://www.turkhackteam.org/network/1410667-bedava-vds-1000mps-4gb-ram-2-gb-ekran-karti-2.html Bu konuda arkadaş anlatmış buyur 1000 mps hız veriyor gayet cok hızlı 4 k video rahat rahat ızlıyorsun ben şuan onu yaptım çok güzel öneririm Resim Kanıt: /I]

Kardeşim VPN deki sunucunun hızı isterse bi milyon olsun benim hızım onunki kadar olmadıktan sonra 4k nası izleyim...

o konuya da baktım pek iç açıcı değildi, yanlış bilgilendirmek kötü bir meslek...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.