Kamera Açma

Acrime

Üye
25 Ocak 2016
93
0
Bilgisayar kendime ait bu bilgisayarı kullanan çalışanım var o bilgisayarımı kullanırken webcami haberi olmadan açmam gerekiyor. Rat kullanamıyorum port sorunu var teamvi de uyarı veriyor bir program var mı bunun için

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Mekanik olarak o kamera çalıştığı anda ışığı yanar. Program yoluyla bunu engelleyemezsin. Işık da maşallah çok göze batan bir yerde, kesin farkedilir.

Ama çalışanının ne "halt" ettiğini merak ediyorsan kamerayı değil de ekran görüntüsünün videosunu alsan daha mantıklı olmaz mı? Hatta videoya bile gerek yok, 5 saniyede bir ekran görüntüsünü bir klasöre kaydetsin, sonra sen bunlara bak. Nereye giriyor, ne halt oluyor görürsün.

Acrime

Üye
25 Ocak 2016
93
0
Laptopta kamera ışığı yok. Ben sadece o bilgisayarımı kullanırken webcamini açmak istiyorum bunun için bilgisayara tavsiye edilen programı yükliyecem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.