Kan İhtiyacı (0 RH (+) )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Eski yöneticilerimizden djcapkin'ın kuzeni Cuma günü İstanbul Bağcılar'da medicine hospital Hastanesi'nde kalp ameliyatı olacakmış. Bu sebepten dolayı da 0 RH (+) kan'a ihtiyaçları olduğunu bildirdi.

Kan vermek isteyenler İletişim için; djcapkin

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Allah acil şifalar versin. 0Rh+ çok bulunan kan olarak biliyorum. Umarım bulursunuz djçapkın hocam

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Medicine Hospital Hastanesini biliyorum. Çok çok yakınım.
Yaşım 18 den küçük gelip verme şansım var mı?

pro4161

Yeni üye
20 Şub 2016
7
0
Bağış yapacağımız kişinin isim soy isim yazarmısınız kan bankasından kime göndericeğimizi seçelim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.