Kanıdırıldım Gitti 15 TL :'( İbretlik Ders

5 Haz 2015
225
0
Evet arkadaşlar bu konuyu açmamdaki sebep sakın internetten tanımadığınız kişilerle alışveriş yapmayın doğru insanlar elbette var ama yalancı sahtekarda var. Ben clash of clans oynuyorum facebook grup sayfasında 84 level köyünü satıyormuş bende talib oldum bununla anlaştık felan en sonunda 15 TL ye anlaştık gönderdim buna 15 TL ama bana hesabı vermedi gerisi video da lütfen izleyin
VİDEO
video linki geldi
Tekrardan Söylüyorum BEN PARASINDA DEĞİLİM SADECE NASIL İNSANLAR VAR GÖRSÜNLER İSTİYORUM O YÜZDEN KONUYU AÇMA İSTEĞİ DUYDUM

Son düzenleme:

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Geçmiş Olsun Her Keze İnanma Ben Aynı Kazıgı Metin2 De Yedim 99 Lw Satıyordu 5 milyar gönderdim
carı vermedi babamla dava actık sonra hem parayı hem carı aldık :D

5 Haz 2015
225
0
Geçmiş Olsun Her Keze İnanma Ben Aynı Kazıgı Metin2 De Yedim 99 Lw Satıyordu 5 milyar gönderdim

Helal olsun en iyisini yapmışsın aslında para küçükde olsa dava açmayı çok isterdim ama babam gile desem çokk kızarlar ama adama hakkımı helal etmiyorum.

(bkz: başlık nick uyumu)

ne alaka ? :RpS_glare:

5 Haz 2015
225
0

(bkz: başlık nick uyumu)

Gecmis olsun eee artik bi souk suyunnu iceriz dimi? :D

zenginsin galiba ben 8tl yi interneten zor yaptım :D

hocam sizi buralarda görmek güzel :)

Video linki geldi izleyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.