Kara Sevda:RpS_scared:

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
28
Kütahya
Merhaba arkadaşlar korku hikayelerine meraklıyım baktım forumda paylaşımı durdu ve gündem kabarık biraz sizi bu gündemden kurtarmak birazda bu açığı doldurmak amacıyla başımdan geçen ilginç korkunç olayları yazmaya karar verdim.

Not: Bu konuda bazı eksiklikler var hikayelerden insanlar şüphe duyuyor doğruluğunu sorguluyorlar.Peşin peşin söylüyorum anlattığım hikayeler ya yakın çevremden araştırdığım (araştırdıklarımda benim payımda var) ya da kendi yaşadığım olaylardır.Kısacası gerçek değil gibi yorumlar istemiyorum:D

Annemin teyzesi 70 + yaşlarında bir hanım evinde tek başına yaşayan yakın çevresiyle biraz sorunları olan dindar bir insan kendisini ve evini çok seviyorum bana anannemden ötedir.Garip bir evi var evinin koridorunda duvar yoktur bildiğiniz açık dışarıya bakar :D cam falan hiçbir şey yok bahçedeki ağacın bir kısmı bu alanı kapatıyor.O evde her sene kaldım bazen haftalar boyu.Neyse bu evde bir oda var kendimi bildim bileli bu odaya 2 kişinin girdiğini gördüm biride ben nedense giren yoktu bu baya dikkatimi çekmiştir.Küçükken yine bu evde olduğum zamanlar yaklaşık 4-5 yaşlarında olmam lazım bu odaya Teyzemin torunuyla girdik hatırladıklarım oda evdeki diğer odalardan çok farklıydı tavanı basıktı temin ederim ki hayatımda öyle oda görmedim sizde görmemişsinizdir.Odanın yarısında bir şey yok diğer yarısında eşyalar vardı sanki fırlatılmış gibi.Tavan az önce anlattığım gibi yamuktu ilerledikçe oda küçülüyordu odada 1 dakikadan fazla kalamadım çok rahatsız oldum birden bir basıklık ve korku çöktü içime arkamı döndüm teyzemin torunu çıkmış zaten (Neden beni bıraktıysa :D) ben de odadan kaçtım.

Yıllar sonra 1 hafta boyu o eve yolum düştü ve o odanın yıllar önce beni içeri sokan teyzenin torunu tarafından birkez daha açılışına tanık oldum odanın kapısını açtı içeriye doğru baktım hiçbirşey görünmedi (gündüz olmasına rağmen) kız teyzeye kitap alacağını söyledi 1 dakika bile içeride kalmasına rağmen teyzem 3 defa o odadan çabuk çık diye uyardı hiç bir şey görünmemesine rağmen ışık açmadı kitabı nasıl buldu anlayamadım.Teyzem yukarı geldi ve torunu odadan çıkıp benle sohbet ederken oraya yanlız girme diye kızdı sonra beni farkedip konuyu uzatmadı.Evde kaldığım 1 hafta boyunca sürekli rahatsızlık hissettim geceleri çok zor uyudum sürekli uykum bölündü.

Yıllar sonra ailemizdeki ****fiziksel olaylar ve büyü kitapları araştırırken Annem o odanın sırrını anlattı.Bu teyzenin babası bir cin tarafından kara sevdaya tutulmuş ona ve ailesine insan gibi görünmüş yıllar boyu o odadan çıkmamış teyzemin anneside vefa edip boşanmadan sürekli ona bakmış ama tabi kocası onu cinden dolayı reddetmiş yıllar boyu kocalık etmemiş cin insan siluetinde teyzeme görünüp ben babanın karısıyım çocuklarımız var gibisinden laflar edermiş hatta teyzem bu olayı şöyle anlatmış geceleri o odaya giren çok güzel bir bayan görürdüm diye.Babası teyzemi ve diğer çocuklarını hep reddetmiş o cinden ****** olduğunu söylemiş benim çocuklarım siz değilsiniz demiş.Teyzemin babası vefaat etmiş ve o odaya teyzem bir daha adımını atmamış pek fazla insanıda odaya sokmamış.Bir kaç akrabamda bu olayı bildiği halde bana anlatmadı ama farkettirmeden o evde kalma demek istediler her gittiğimde insanlar beni evine buyur ederdi o evde nasıl uyuyorsun falan gibisinden sorular sorarlardı.
Tabi bu olayı öğrenince şok oldum ve anneme odayı sordum benim rahatsız olduğum oda çıktı.Yıllarca habersiz o evde kalmıştım ama bu yaz o eve gidip o odayı açacağım...

Evet gençler sizlerle paylaşmak istedim sonuna kadar gerçek ve palavradan uzak olduğu için korkutucu gelmeyebilir.Uzun ve imla hatalarıyla dolu bir yazı olduğu için özür dilerim okuyanlara teşekkürler.Okuyan herkes fikrini belirtirse sevinirim... :D

Son düzenleme:

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
28
Kütahya
Var olmadıklarını kastedmiyorum hiçbirşekilde ancak bu tip olayların bazı hastalıklı kişiler tarafından uydurulmuş olduğunu dişünüyorum sadece beyinleri onlarla oyun oynuyor bence insan beyni nelere kadir

Bende hastalık olduğundan şüphelenmiştim ilk önce yanlız o varlık o aile tarafından bizzat görülmüş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.