Karayılan Ölmüş arkadaşlar.Tam olarak net değil ama %90

cybersql

Üye
1 Tem 2015
87
0
manisa
Karayılan ölmüş arkadaşlar yapılan saldırılarda vatana millete hayırlı olsun inşallah .

Son düzenleme:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Duacınız Karayılan Mekanın cehennem olsun ateşler içinde yat.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Aklımı aldınız yanlış okudum da :D

Arkadaşlar bu tip haberlere olabildiğince somut kanıtlar eklerseniz seviniriz.Ve inşallah doğrudur diyorum.Unutmayın daha çok detay ve kanıt eklemeye çalışın.Koparın babanızdan bikaç bilgi :D

O kadar da değil biz öğreniyoruz internetten kendimiz :D

cybersql

Üye
1 Tem 2015
87
0
manisa
Aklımı aldınız yanlış okudum da :D

Arkadaşlar bu tip haberlere olabildiğince somut kanıtlar eklerseniz seviniriz.Ve inşallah doğrudur diyorum.Unutmayın daha çok detay ve kanıt eklemeye çalışın.Koparın babanızdan bikaç bilgi :D

Yakınımı mesaj atarak rahatsız ediyorum ama vermiyor bilgi bu bilgiye %100 diyemem saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.