kardeşler bu hal ne...

13 Haz 2009
71
0
ilk once sunu belirtmek istiyorum forum kuralları olmasa buraya içimden gelenleri n hepsini aktarırım fakat bu bana yakışmaz
goruyorsunuzdur mitingler,i teror yandası protestoları ve bunlar gerceklesirken bazıları burda demokratik (kurt) açılımıyla ugrasıyorlar turk milleti kaybettikleri şehitlerine aglıyor,
bazıları çıkmıs wan minit dio bazıları çıkıo muhalefet yapıo bazıları hiç yakışmayan bir ad altında ergenekonla ugrasıo bazıları çıkmış avrupa birligi dio ama kimse ulannnn bu askerler bir hiç ugrunamı şehit oldu demiolar... neymiş ateşkes yapılacakmış...apo yıllardan beri bizim vergilerimizle yiye yiye manda gibi olmuş fakat bunu gundeme getiren varmı soruyorum size adam hapisaneden konusuo
Bu ulke çok bozkurt kaybetti ap açık ornegide dagda şehit olan muhsin yazıcıoğlu, hiç gundemde degil demi o adam nasıl sehit oldu diyen varmı ama gundemde ne var apo , demokratik açılım,2 3 tane çapulcu var gundemde devletin parasıyla devlete ihanet edenler var burda teroristler pkk propagandası yapıyorlar ap açık belli 5 yasında cocuk bile anlar fakat bir şey diyen varmı... işte acı gercek malesef yok...ulan 1 savcı yokmu dava açacak...
askerler o daglarda çapulcularla çarpışırken burda bazıları sıcacık evlerinde milletin devletin parasını yiyolar bunu gundeme getiren var mı malesek acı gercek yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

---------------------------------------------------------------------------------------------------
FİKİRLERİNE KATILIYORUM. ANCAK BU TİPLERİ LANETLERKEN RESİMLERİNİ KULLANIP ONLARI REKLAM YAPMAKTAN KAÇINALIM. BİLMEDEN VE İSTEMEDEN YAPMIŞ OLUYORSUNUZ BUNU

by İdeaLİST
---------------------------------------------------------------------------------------------------

hah işte alın buna dur diyen yokmu ahh bi elimden gelse hepsinin kafazında kursun deligi açarım eminim herkezde boyle yapmak istiyor.
bu resimde duran gibi olanlar ole bi malukatki yıllarca altında yaşadıkları devlete ihanet ediyorla..

FAKAT ŞUNLARA İNANIYORUM EN SONUNDA BU MALUKATLARIN HEPSİNİN SONU OLUM OLACAK BUNA EMİNİM BU VATANIN TEK KARIŞ TOPRAGINI ALAMIYCAKLAR SUNA EMİNİM KİMSE BU BAYRAGA EL UZATAMIYCAK ŞİMDİ OLDUGU GİBİ BUNA EMİNİM ŞEHİTLER OLMEZ VATAN BOLUNMEZ ŞUNA EMİNİM YER YUZU VE OKYANUSLAR TURKLERİN ASİL KANIYLA DOLMADIKÇA BU VATAN BOLUNMUCEK!!!!!
ALLAH (C.C.) BU VATANIN BOLUNMESİNE BU BAYRAĞIN ZEDELENMESİNE İZİN VERMESİN
TEK DİLEĞİM BU
AMİN

dinleyin
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i_X3bjB5mBw[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HC8QyREfb00[/youtube]

Son düzenleme:

Kurtlardiyari

Yeni üye
15 Eki 2009
31
0
ADANALIYIK
paylasım ıcın tesekkurler kardesım yalnız kaldır ya o resmı serefsız bunlar bılıyoruz bunların resımlerını barındırmamız bıle bana gore yanlıs hergun goruyoruz turkıye cumhurıyetını resmen tehtıt edıyorlar yalnız hukummette tık yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.