Karşı tarafa keylogger linki atma

19 Ağu 2016
64
0
Hiçlik
arkadaşlar şimdi bir keylogger uygulaması düşünelim ve bütün ayarları yaptık fakat keylogger'ın karşı tarafın sistemine sızması için linke tıklaması lazım.Evet asıl soruma gelelim bu link karşı tarafa nasıl gönderilir.Bir kaç arkadaşa daha sorduğumda soyal mühendisliğine kalmış demişlerdi fakat ben sosyal mühendis vesaire olmadığım için nasıl gönderildiğini bilmiyorum.Yardımcı olacak arkadaşlar illaki vardır sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim saygılarla...

19 Ağu 2016
64
0
Hiçlik
benim keylogger deki serverim masaüstünde olmuş olsun fakat program şeklinde yani bu dosyaları karşı tarafa gönderilebilir hale nasıl getirebilirim bunu açıklarsan sevinirim teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.