Kaspersky VPN Birden Fazla Açmak

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
7
Sanal bilgisayar kurmadan , server açmadan , bir bilgisayarda bir kaspersky vpni birden fazla açabilmek istiyorum.
Şimdi kaspersky vpn çalıştırdıgımda tek bir ip ile bilgisayarımın komple ip adresimi değiştiriyor.
Chrome eklentisi olmadıgı için ayrı ayrı cherome panellerimin lokasyonlarını değişemiyorum.
Örneğin 5 adet cherome açık önümde ve kaspersky vpn ile hepsine ayrı ayrı lokasyonlar atayabileyim.
Bunun bir yolu yordamı varmıdır cümlenin başında belirttiklerim dışında.

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
875
anka.html
Her tarayıcı üzerinde farklı lokasyonlar açabilmek için her sekmede farklı vpn'ler kullanmalısın.
Tek vpn üzerinde birden fazla lokasyon verilmediğini düşünüyorum.
Torghost araştırabilirsin belirli aralıklarla vpn lokasyonunu değiştirir. lakin dediğin gibi birşey imkansız.
Ancak kaspersky vpn açarsın onun üzerine Nord,express,proton.... gibi gibi farklı vpn'ler açarsın öyle öyle konumun değişir.
Lakin yapacağın iş ne olursa olsun belli bir yerde açık verir ve o açık yüzünden yakayı ele verirsin.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
899
lihtgTHT.php
Her sekmede farklı proxy deneyebilirsin veya farklı tarayıcılar kullan hepsine kendi eklentilerinden örneğin touch vpn gibi proxyleri kur çalıştır yüksek ihtimal sorunun çözülmüştür çözümü işaretleyip konuyu kapatabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.