KATİL KİM? KOLAY çözerken eğlenin :)

Huso577

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
427
0
Isparta
KATİL KIM? v0.5 Açık Beta :trl

Olay:Zengin iş Adam'ı Hasan bey gece 04:00 gibi banyoda ölü bulundu.Komşuları silah sesinden rahatsız olup polisi aramış polis Hasan Beyi ölü bulmuştu.Hasan Bey daha 34 yaşındayken ölmüştü.

Polis yaptığı sorgularda Hasan Bey'in mutfakta ölü bulunduğunu söyledi.

SORGULAR:

Hasan Bey'in eski sevgilisi:

Hasan'ın Ölümüne çok üzüldüm çok iyi anlaşırdık ayrıldıktan sonra arkadaş olmaya devam ettik
onun Ölümüne çok üzüldüm

Polis:peki sizce kim yapmış olabilir?Hasan Bey'in bir düşmanı varmıydı?

Hasan Bey'in son sevgilisi:

Hayır benim bildiğim yok hiç kimseden şüphelenmiyorum.

Hasan Bey'in son sevgilisi:

Polis:Olay gecesinde nerdeydiniz?

-ağlama sound- :D

-bbbbbenn -ağlama sound- Hasan Bey'in banyoda ölü bulunduğunu duyunca çok üzüldüm.O benim canım herşeyimdi.Onsuz ne Yaparım ben?

Polis:peki anlaşıldı bukadar yeterli.

Hasan Bey'in iş ortağı:

Polis:Olay hakkında bir bilginiz var mı?

-Hayır bu olay banada sürpriz oldu severdim Hasan'ı iyi bir ortak ve iyi bir arkadaştı gerçekten çok üzülüyorum bu olay beni çok üzdü

Polis:Sizce Hasan Bey'in Ölümüne sebep olanlar kimler olabilir

-hiçbir fikrim yok

KATİL KİM?

Son düzenleme:

faucheuse

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
781
3
KATİL KIM? v0.5 Açık Beta :trl

Olay:Zengin iş Adam'ı Hasan bey gece 04:00 gibi banyoda ölü bulundu.Komşuları silah sesinden rahatsız olup polisi aramış polis Hasan Beyi ölü bulmuştu.Hasan Bey daha 34 yaşındayken ölmüştü.

Polis yaptığı sorgularda Hasan Bey'in mutfakta ölü bulunduğunu söyledi.

Olayda banyoda ölü bulunuyor ama polis mutfakta ölü bulundu diyor ya ben soruyu yanlış anladım yada polis katil

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Hasan beyin son sevgilisi katil bence :) Olay yerinde neredeydiniz diyor söylemiyor orda.

2. Seçenek: Zengin bir iş adamı hasan bey olarak başladığınına göre iş ortağıda olabilir paralarını çalmak için yani :)

Huso577

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
427
0
Isparta
Polis Hasan beyin mutfakta öldüğünü söyleyerek sorgu yapıyor yukarda yazılı ama son sevgilisi onun banyoda öldüğünü duyunca dayanamadım diyor gerçekte nerde Öldüğü polis Tarafından saklanıyordu katil son sevgili :) 2 kez eski sevgili yazmışım dgstrdm cktrmyn :mml

Son düzenleme:

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Polis Hasan beyin mutfakta öldüğünü söyleyerek sorgu yapıyor yukarda yazılı ama son sevgilisi onun banyoda öldüğünü duyunca dayanamadım diyor gerçekte nerde Öldüğü polis Tarafından saklanıyordu katil son sevgili :)

Çok inceymiş. Ama bende bi dedektif olmuş olsam şimdiye alıp tıktırmıştım yani sonuçta doğru kişi :D

jonier23

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
883
0
polis mutfakta öldü demesine rağmen eski sevgilisi banyoda öldüğünü biliyor hmm garip

David Caine

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
397
0
cs_Assault
hasan bey in son sevgilisidir, polis cesedi mutfakta bulduklarını söylüyor ama kadın banyoda öldüğrüldüğünü duyunca üzüldüm diyor, kimse kadına banyoda öldürüldüğünü söylemiyor kadın nerden bilecek? çünkü kendi öldürdü

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Bu Arada Tanrısal Bakış Açısı Gibi Yada Gözlemci Gibi Aktarırmısınız ? :9 Öyle Daha Eğlenceli Olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.