Kedileri Kesip Yiyen Kadın / Allah Belanı Versin

Jad3s

Üye
30 Kas 2018
246
1
BendeBilmiom
Arkadaşlar sosyal mecralarda dolaşırken kedileri kesip yiyen kadın diye video gördüm içim acıdı be... benimde evde kedim var o videoyu izledikten sonra kedime sarılıp öptüm ağladım gerçekten çok kötü bir durum bu şahıs kaplumbağ,kedi,köpek ve birsürü hayvanı kesip facebook üzerinden gönderi yapıyor söyledikleri ise şöle / allah bize helal kılmış her hayvanı yiyebilirmişiz / hass... şimdi birşey derdim ama forum kuralları yüzünden banlanırım yada uyarı alırım kişinin fotoğrafları aşağıda bakın

maxresdefault.jpg

Arkadaşlar Fotoğrafta Kadını Gördünüz Yanındaki Köpek İse Kadın Sokaktaki Köpeğin Boğazını Kesicekken (bu arada boğazını kesememiş zarar vermiş köpeğe başka yerlerini kesmiş ) Polisler Görmüş Yakalamış. Ve Akıl Sağlığının Yerinde Olmadığı İçin Akıl Hastanesine Gönderilmiş 1 Ay Boyunca Orda Kalıcakmış

Mahkeme Kararı Böyleymiş Benim Fikrim Bu Kadının Akıl Sağlığı Yerinde Nasıl Facebook Kullanıyor Nasıl Mantıklı Cümleler Kullanıyor Bence Bu Kadın Din Olarak Farklı Bir İnanca Sahip Çünkü Bir Çok Yeni Çıkan Dinlerde Kedi Köpek Kesiliyor Daha Nice Olaylar Oluyor Bencede Haklı Değilmiyim ?

Allah Akıl Fikir Versin İslah Etsin Ne Diyelim Adam Öldüren Hapse Giriyor Kedi Ve Köpek Öldüren Serbest Kalıyor

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,711
Dostum kıyamet yaklaşıyor şüphesiz Allah doğru söyledi.
Kıyamete yakın kendisini mehdi diyenler, cinayetler, hayvan öldürme, gök delen ve binalar, zinalar, hırsızlık ve dolandırıcılık gibi olaylar artacak. Allah sonumuzu hayır eylesin.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Bunları alıp serbest bırakmaları lazım ne gerek var tutmaya :) iyi insanları korumaları lazım böyle insanları ortalığa salacaksın

Heroglif

Katılımcı Üye
19 May 2018
373
1
Türkiye
ulan hiçmi miyden bulanmadı keserken yada yerken seni 1 ay değil 1 ömür sokmaları gerekir akıl hastanesine

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Tamamen cahillik, bu kadin seçimlerde oy kullandı ne kadar komik bir durum şu hale bak.

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Allah is watching hesap günü is coming cehennem is loading :D Bence kadının akıl hastanesinde kalması doğru . Tamamen aklı YOk denemez Ancak bence ruhsal bozuklukları var.

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Hayvanlara zarar vermek işkence etmek acınası bir durum sağlam bir ceza verilmeli.

Son düzenleme:

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
bir zaman da adam sahilde kedileri toplayıp lahmacun yapıyormuş
30-40 yemişimdir aklıma geldikçe kusasım geliyor :(

Yu5uf

Üye
16 Ocak 2019
79
0
Kadının akıl sağlığı iyi değilmiş. Geçmişte neler yaşadığını bilmiyoruz. Allah yardımcısı olsun. İnşallah iyileşir.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Dostum kıyamet yaklaşıyor şüphesiz Allah doğru söyledi.
Kıyamete yakın kendisini mehdi diyenler, cinayetler, hayvan öldürme, gök delen ve binalar, zinalar, hırsızlık ve dolandırıcılık gibi olaylar artacak. Allah sonumuzu hayır eylesin.

Ne alaka hocam o bahsettiğin kıyamet alametleri insanın kendi aklıyla yaptığı şeylerle alakalı burada akli dengesi bozulmuş bir insandan bahsediliyor

Tamamen cahillik, bu kadin seçimlerde oy kullandı ne kadar komik bir durum şu hale bak.

1-Araştırdın mı ?
2-Bahsettiğin şeyin konu ile ne alakası var ?

Jad3s

Üye
30 Kas 2018
246
1
BendeBilmiom
Kadının akıl sağlığı iyi değilmiş. Geçmişte neler yaşadığını bilmiyoruz. Allah yardımcısı olsun. İnşallah iyileşir.

Akıl Sağlığı Yerindeymiş Mahkemede Çok Mantıklı Cümleler Kurmuş Sadece Kuranı Kerimi Yanlış Anlamış Helal Ve Haramı Yanlış Anlamış Benim Düşüncem Böyle Zaten Kendisi Müslümanlık İnancına Bağlıymış Hiç Zannetmiyorum Mahkemede Öyle Demiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.