Kendi BOTNET ağımı kurmak istiyorum

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
Merhaba ben kendi botnet ağımı website üzerinden kurmak istiyorum, bunu yapabileceğim yer varmı ? nasıl yapabilirim ?

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Biraz paraya kıyman gerekiyor

önce botnete izin veren bir hosting alman lazım
daha sonra güzel çalışan bir php botnet alman lazım (bozkurt botnet,warbot bunlar çalışmıyor)

daha sonra ise kurban kasmak için biraz uğraşman gerekecek...

ve son olarak kurbanlardan biri seni farkederse ki etmesi gayet basit bir şikayette bulunulursa ceza yersin her saniye riskte olursun

bunlara ulaştıktan sonra yapmış oluyorsun.

Hepsini beleşe nasıl yaparım diyorsan;

Maalesef Php için yok Ama Program Olarak İpKiller Öneririm Forumda Mevcut Denemiştim Hala 200 Üzeri kurban olduğunu Düşünüyorum

Ve Son Olarak Botnet'ine Zombi kasarken yabancıları kullan hem misyon için hemde internetleri daha hızlı olacaktır dolayısıyla botnetin daha güçlü olucaktır.

İyi Forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.