Kendi İnstagram hesabımı kapatmak istiyorum

GurcanAksay

Yeni üye
18 Mar 2021
38
10
İzmir
Merhabalar sevgili forum üyeleri,
kendime ait olan uzun zamandır kullanmadığım instagram hesabımı kapatmak istiyorum şifresini hatırlamıyorum içersinde kendi fotoğraflarım var (mail ve telefona da erişemiyorum)
nasıl kapatabilirim?

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
4
1,574
Instagram
O zaman yapılabilecek tek şey taklit atmak oluyor fakat şu zamanlarda taklit atarsanız taklit attığınız hesap da kapanabiliyor :/ E posta adınızı hatırlama şansınız hiç yok mu? Bence onu bulmaya çalışın. Taklit atmanızı şahsen önermiyorum. Dediğim gibi kendi hesabınız kapanabilir. O yüzden e posta üzerine odaklanmanızı tavsiye ediyorum.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
1
874
Merhabalar sevgili forum üyeleri,
kendime ait olan uzun zamandır kullanmadığım instagram hesabımı kapatmak istiyorum şifresini hatırlamıyorum içersinde kendi fotoğraflarım var (mail ve telefona da erişemiyorum)
nasıl kapatabilirim?
hesabinizda size ait fotoğraflar varsa kimliginizi yardim merkezinden onaylatabilir ve dolayisiyla yardim alabilirsiniz

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
1
150
C:\System32
Merhaba hesabınıza şifremi unuttum kısmından giriş yapmayı deneyin yapamazsanız İnstagram Yardım Merkezinden yardım alıp hesabınıza girip sonsuza dek dondurun. Kolay Gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.