Kendi kendine proje geliştirerek programlama öğrenilirmi ?

14 Mar 2017
158
0
Arkadaşlar flutter öğrenmek için udemyden eğitim seti aldım hoca çok iyi anlatıyor,her konuya değiniyor ama izlerken sıkılıyorum icraate geçmek istiyorum. Belki bu iş sana göre değil diyenleriniz olabilir ama durum farklı yani oturup videoları izleyerek hoca ne yaparsa onu yapmak aynı sonucu almayı beklemek bana vakit kaybı gibi geliyor... onun yerine internetten dökümanlardan faydalanarak ihtiyacım olanları alarak proje geliştirsem bu öğrenmek ve anlamak açısından mümkün mü ? Bir yandan da kendimi su koyuveriyormuşum gibi hissediyorum. Zor geldiğinden değil sadece vaktimi daha iyi değerlendirmek için.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
826
158
Liverpool UK
Belki hocanın anlatacağı on şeyden dokuzunu bir yerlerden araştırarak kolaylıkla bulabilir ve anlayabilirsin ama o mantığını anlamadığın tek şey bile sana çok şey kaybettirir. Kimse sana proje yapma demiyor. Projeye başlamak için kursu bitirmene gerek yok. Seninki biraz kolaya kaçmak gibime geldi.

defacerGX

Yeni üye
14 Ocak 2021
6
0
Arkadaşlar flutter öğrenmek için udemyden eğitim seti aldım hoca çok iyi anlatıyor,her konuya değiniyor ama izlerken sıkılıyorum icraate geçmek istiyorum. Belki bu iş sana göre değil diyenleriniz olabilir ama durum farklı yani oturup videoları izleyerek hoca ne yaparsa onu yapmak aynı sonucu almayı beklemek bana vakit kaybı gibi geliyor... onun yerine internetten dökümanlardan faydalanarak ihtiyacım olanları alarak proje geliştirsem bu öğrenmek ve anlamak açısından mümkün mü ? Bir yandan da kendimi su koyuveriyormuşum gibi hissediyorum. Zor geldiğinden değil sadece vaktimi daha iyi değerlendirmek için.

PDF indir düzgün oradan çalış her konu bittiğinde o konu ile ilgili proje yap onu bir yerde sakla(github,disk vs.)

PDF herhangi bir video dan(PDF iyice kötü değilse) daha iyi

zztri
Gelsin yinede

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Açıkcasi banada öyle geliyor'du ama sonra kurye oldum al başına bela lafı tam oldu 😂 sonra anladım zevkimin ne olduğunu çok şükür işten sonra az da olsa bakıp eğlene eğlene notumu alıyorum

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey
Kardeşim Sende Ben İle Aynı Durumdasın, Hocaların Ayrıntılı Anlatması İyi Ama Seninde Dediğin Gibi Zaman Kaybı.
Kendine Farklı Kaynaklar Bul Sadece Program Olarak.

#--->> Vatan için Ölmekse Kaderim, *
#--->> Böyle Kaderin Ellerinden Öperim. *
#--->> -- llslowll -- *

Br4veTurK

Üye
26 Kas 2020
184
11
Tokyo

tebikide teori önemli ama uygulamaya geçmen iyi olur, uygulma yaparak gelişebilirsin, iy forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.