Kendi Tekniğim | Kimseye Güvenme (Virüs,trojen yedirme) [ÖZEL KONU]

FreareS

Üye
8 Ocak 2017
57
0
İstanbul
Herkese merhaba .Sosyal mühendislikle aram iyidir ve sizlere benim tekniklerimden bahsetmek istiyorum aslında kötüye de kullananlar olabilir fakat çözümünüde vericem.
Şimdi internetten dosyalar indirdiğimiz oluyor ve bunların bir virüstotalleri oluyor bu virüs total benim tabirimle sadece göz boyamaktır.Nasıl yani ne demek istiyor bu FreareS

Örnek vericek olursak bu taktikle insanlara virüs,trojen,keylogger yedirtmemiz kolaylaşıyor..
Şimdi bi dosya indiricez ve adam ne güzel virüstotalinide koymuş güveniyoruz indiriyoruz ve o programı şüphesizce kuruyoruz.
İşte şimdi teknik konuşucak arkadaşlar diyelim bir dosyayı bir foruma attınız ve virüs totali olmak zorunda evet
virüs total koyuyoruz fakat sahte bir virüs total olucak nasıl yani şimdi oraya yüklüceğimiz dosyayı temiz olarak virüstotalde taratıyoruz ve hiçbir şey çıkmıyor sonradan biz arşivimizin içine trojenli exe dosyamızı atıp öyle bir dosya upload sitesine yüklüyoruz ve foruma trojenli dosyayı yüklüyor ve temiz bir virüs total gösteriyoruz üyeler ise güvenip indirip tıklıyor ve artık ne yaparsanız yapın..
Düşündükçe her şey olur sonuçta bu da bir taktik ve herkesin kendine göre bir stratejisi vardır ben ise bugün sizlere onu anlattım.
Not:Bazıları bunu kötüye kullanmak isteyebilir çözüm olarak her virüs totalle inanmayınız indirdiğiniz dosyayı açmadan virüstotale veya antivirüsünüze tekrardan taratın.

Sevgilerim ve saygılarım ile, esen kalın.
Bir teşekkürü çok görmeyin :RpS_unsure:

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Temiz olanı taratıp virüslü koymak bir yöntem olabilir evet güzel.

:trl:trl:trl
Kahkaha Attım :D

Ben Bu Taktiği Eskiden RAT Kullanırken Kullanıyordum :D
Çok işe Yarıyor,Adamlar VirüsTotal Koyuldğunu Görünce Zaten İncelemiyor İndiriyor.İnceleyenlerde Temiz .exe Dosyasını Görüyor,Trojanlısını İndiriyor :D

FreareS

Üye
8 Ocak 2017
57
0
İstanbul
Çok Yararlı , Öğle Her Dosya İndirilir Mi ELine Sağlık
Elbetteki öyle günümüze bakarsak

İnan ki Bu Benim de Aklıma Gelmişti ama Şimdi Herkes Bilir Diye Böyle Bir Şey Yapmadım :(

Yorumlara Bakıyorum da Çoğu Kişi Bilmiyormuş Keşke Daha Öncelerden Yapsaydım :trl
Keşke :)

Güzel Yöntem :d
Teşekkürler

Güzel Yöntem :d
Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.