Çözüldü Kendi Trojenimi Veya Keyloggerimi Nasıl Yaparım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Eyl 2018
137
0
Söylemem
Selamın Aleyküm​

Hayırlı Geceler​

Kendi Trojenimi Veya Keyloggerimi Nasıl Yaparım Yaptıktan Sonra Nasıl Bir Programa Enj Edebilirim Hiçbir Kodlama Bilgim Yok Birazcık Php Var Şimdiden Teşekkür Ederim

1. İyi Forımlar Dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Öğrenmek istemiyorsan al hazır bi' source değiştir yani, eklemek istediğin bir şey varsa internete ya da buraya sorarsın.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,258
734
merhaba, bildiğiniz gibi bu tür araçlar programlama dilleri ile yazılıyor. programlama dili bilmeden bunları yapmanın alternatif yöntemleri mevcut fakat az da olsa kendi yazdığınız hissini vermesi için giriş seviyesinde c# vb.net öğrenmeniz faydanıza olabilir. ardından source projeler bulursunuz özellikle keylogger ile ilgili pek çok proje mevcuttu. ardından bu kodları kendinize göre düzenlersiniz tekrar oluşturursunuz. Server'ınızı enjekte etmek için de yine kodlama bilgisi giriyor işin içine fakat oraya kadar gelirseniz tekrar bir yardım konusu açarak yardım alabilirsiniz. örneğin serverı resme gömmek vs.. serverınızın anlaşılmaması için crypter kullanabilirsiniz. sosyal mühendislik yöntemlerini araştırarak serverınızı nasıl yayacağınızın yöntemlerini keşfedebilirsiniz. Çok kolay şeyler değil lakin üzerine düştüğünüzde yapabileceğiniz bir şey.

İyi forumlar

15 Eyl 2018
137
0
Söylemem
merhaba, bildiğiniz gibi bu tür araçlar programlama dilleri ile yazılıyor. programlama dili bilmeden bunları yapmanın alternatif yöntemleri mevcut fakat az da olsa kendi yazdığınız hissini vermesi için giriş seviyesinde c# vb.net öğrenmeniz faydanıza olabilir. ardından source projeler bulursunuz özellikle keylogger ile ilgili pek çok proje mevcuttu. ardından bu kodları kendinize göre düzenlersiniz tekrar oluşturursunuz. Server'ınızı enjekte etmek için de yine kodlama bilgisi giriyor işin içine fakat oraya kadar gelirseniz tekrar bir yardım konusu açarak yardım alabilirsiniz. örneğin serverı resme gömmek vs.. serverınızın anlaşılmaması için crypter kullanabilirsiniz. sosyal mühendislik yöntemlerini araştırarak serverınızı nasıl yayacağınızın yöntemlerini keşfedebilirsiniz. Çok kolay şeyler değil lakin üzerine düştüğünüzde yapabileceğiniz bir şey.

İyi forumlar

Anladım Teşşekür Ederim Ben Şöyle Bir Şey Düşünmüştüm Panelli Birşey Ordan Yönetiyoruz Felan Öyle Bir Bildiginiz Program V.s Varmı ?

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,258
734
Anladım Teşşekür Ederim Ben Şöyle Bir Şey Düşünmüştüm Panelli Birşey Ordan Yönetiyoruz Felan Öyle Bir Bildiginiz Program V.s Varmı ?

Elbette. Standart bir Keylogger'ın çok daha kapsamlı ve özellikli bir halini düşünün. Bahsettiğim ve sizin aradığınız şey Rat olmalı.

https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/792157-en-stabil-ratlar.html
https://www.turkhackteam.org/trojan...da-bir-cok-yararli-bilgiler-black-turtle.html
https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/880351-rat-all-versiyon-uzmaniz.html

15 Eyl 2018
137
0
Söylemem

Tam Aradagım Şey Albayım Teşekkür Ederim Müsait Oldumu Bakıcagım İyi Forumlar Dilerim...

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek, sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.