Kendim Virüs Yazmak İstiyorum?

13 Tem 2015
74
0
Selamun Aleyküm Dostlar

Dostlar ben kendim virüs yazmak istiyorum misal musallat.exe den örnek vereyim size,böyle bir virüs veya alt seviye bir virüs nasıl yazabilirim yada yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler...

BlackHat99

Yeni üye
27 Mar 2016
27
0
40
Havana
Mesela Keylogger mi yazmak istiyorsun Hedef kişinin bilgisayar klayve loglarını e-mail adresine ve ya kendi bilgisayarına gönderen kodlar yazman gerekli. Veya sisteme zarar verecek türden virusmü yazmak istiyorsun? Ozaman bilgisayardaki tüm dosyaları silen, klavye- görev yoneticisi-mouse yi devre dışı bırakan bilgisayarı otomatik belirli bir saniyede yeniden başlatan vb. kodlar yazmalısın. Kodları burda paylaşırsam ozaman kendi virus kodun olmaz.

13 Tem 2015
74
0
Mesela Keylogger mi yazmak istiyorsun Hedef kişinin bilgisayar klayve loglarını e-mail adresine ve ya kendi bilgisayarına gönderen kodlar yazman gerekli. Veya sisteme zarar verecek türden virusmü yazmak istiyorsun? Ozaman bilgisayardaki tüm dosyaları silen, klavye- görev yoneticisi-mouse yi devre dışı bırakan bilgisayarı otomatik belirli bir saniyede yeniden başlatan vb. kodlar yazmalısın. Kodları burda paylaşırsam ozaman kendi virus kodun olmaz.

Aslında hocam bana bi örnek atabilirseniz veya ilerleyeceğim yolu gösterirseniz benim için daha iyi olur,mesela sisteme zarar versin istiyorum onu nasıl yazabilirim?

HyperLider

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
794
0
Öncelikle Senin Yapmak İstedğin Şey Kendi Virüsünü Kodlamak
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=ILXtaCx9ql0"]Tıkla İzle![/ame]
Bundan Yola Çık RAT Yapımı Belki bisiyler yaparsın

İyi Forumlar ...

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Vb net ile yazdığım musallat exe ye benzer bir virüs var eğer programlama dilleri hakkında biraz bilgin var ise sende yapabilirsin mantığı çok basit

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
İşletim hızı donanımsal özelliklere göre hızlı veya yavaş çalışır. Bilgisayar donanımların iyiyse bütün sistemler hızlıdır.(Win 7, kali linux vs.)
Bu cikarim pek dogru degil simdi sistem donanim ve yazilimi ne kadar uyumlu
Videoyu izlemedim ama... adam fantazinin dibine vurup kendine özel ICMP paketleri gönderiyordur :D
Icmp paketi icin port acmasi gerekmiyor mu ?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Bu cikarim pek dogru degil simdi sistem donanim ve yazilimi ne kadar uyumlu

Icmp paketi icin port acmasi gerekmiyor mu ?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok üstad.. Temel Internetwork paketleri; ICMP stream etmez, port almaz. UDP stream etmez, port alır. TCP stream de eder, port da alır.

Hazır piyasadaki modemlerde ICMP'yi yönlendiremezsin zaten. Mutlaka kendi okur, kendi cevaplar.. Ama adam kaliteli router almıştır onu da yönlendirir.

AMC

Katılımcı Üye
15 May 2016
396
0
Zararlı kod yazmak için dil bilmeniz gerekiyor.
A yok ben hazır istiyorum dersen forumda sourceler kol geziyor.Ne aradığını acıkca söylemezsen burda sana yardımcı olamazlar dostum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.