Kety Perry Dark Horse #Soma İlişkisi

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bu klibi defalarca izledim anlatılmak istenen şeyin soma ile bir alakası yok.

Nemeton

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
317
0
İstanbul
Adamlar bunu yaptığını belli etmek için şarkının içine ve linkine neden bununla ilgili işaretler koysunlar çok mantıksız tesadüf bence

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
TurkHackTeam 12 harfden oluşuyor turk hack team olarak ayrılır. 12 yi 4 e böl 3 üçgenin 3 kenarı 3 köşesi var 3+3=6 . 3 tane 6yı yan yana koy 666. 666 illuminati sayısıdır. ZoRRoKiN illuminati confirmed.

MadameCruel

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
412
0
olabilir çünkü Jhonny Bravoda da ikiz kuleler yıkılmadan 2 ay önce çizgiiflmde ikiz kulelerin patlayan bi resmi yayınlandı ve 2 ay sonra ikiz kuleler yıkıldı.

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
1-ADRES ÇUBUĞUNDAKİ SOMA YAZISI.
oQVYNq.png

2-KLİPTE FULL İLUMİNATİ İŞARETİ.

3-KLİPTEKİ ELEKTRİK (TRAFO PATLAMA OLAYI)

4.KLİPTE ALLAH YAZISININ ERİDİĞİNİ GÖSTERİYOR

624809033890.jpg

5-SON OLARAKTA ŞARKI İSMİNİN ANLAMINA BAKIN;TIKLA

Dostum İmzanı Değiştirmelisin Bence.Hz.Muhammed'in Arap Olduğunu Biliyorsun Değil Mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.