Mobil Key logger hk.

Siber Turk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
328
5
46
Herkese merhaba,
watsapp , instagram gibi mesajlarımı , resimleri vs. görüp takip eden biri var. Telefonuma erişmeleri veya link atmaları muhtemel değil, ancak bir gün telefonumun kapalı olduğunu gördüm fakat şüpelenmedim. Sonradan tahminime göre hafıza kartıma key loger yüklenmiş. Bana gelen yazışmalarımın görüntülerinden sonra telefonumu inceledim ve son yüklenen dosyalarda 3 adet key loger dosyası vardı. Bunları sildim. Sorum şu: bunları silsemde halen arka planda gözükmeyen bir program çalışıyor olabilir mi? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim.
yardımcı olabilecek varsa sevinirim. syg.

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Merhaba dostum. Virüs programlarıyla gerekli taramaları yap. Atılan keyloggeri bilmediğim için net bir cevap çalıp oynayamam maalesef. Dosyaları kontrol et. Kendine yeni bir sim kartı al. Her gelen uygulamayı da indirme öyle....

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Esed, Avast bu iki antivirüsten birini yükleyip tarama yap.
Garanti için müşteri hizmetlerini ara yakınımın başına gelmişti numara değişikliği yapıyorlar ve en son olarak format at en garanti fozum için tabi önce ilkini yap eğer mesajların okunmaya devam ederse sırasıyla 2 3 diye git

11 Tem 2021
168
51
Herkese merhaba,
watsapp , instagram gibi mesajlarımı , resimleri vs. görüp takip eden biri var. Telefonuma erişmeleri veya link atmaları muhtemel değil, ancak bir gün telefonumun kapalı olduğunu gördüm fakat şüpelenmedim. Sonradan tahminime göre hafıza kartıma key loger yüklenmiş. Bana gelen yazışmalarımın görüntülerinden sonra telefonumu inceledim ve son yüklenen dosyalarda 3 adet key loger dosyası vardı. Bunları sildim. Sorum şu: bunları silsemde halen arka planda gözükmeyen bir program çalışıyor olabilir mi? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim.
telefonu sıfırla fabrika ayarlarına dönsün bundan önce dosyalarını kontrol et ve bi antivirüs programı ile arama yap virüs çıkarsa siler zaten çıkmazsa garantiye almak için telefonu sıfırla.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Herkese merhaba,
Antivirüs leri deneyebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.