Keyif.tv ile video paylaşarak para kazan - 2017

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
Keyif.tv ile video paylaşarak para kazan Günde 50 tl min - 2017

Keyif tv nedir nasıl para kazanılır öncelikle size onlardan bahsediyim arkadaşlar.

Sosyal medya hesap kullanıcıları gün gectıkte fazlasıyla artıyor buna rağmen cözüm ortaklı şirketler analtik olarak kendi kullanıcılarına sosyal medya aracılığıyla para kazanmayı sağlıyorlar.

Sistemi uzun uzun anlatmama gerek yok zaten iceriye girdiğinizdede 'sss' kısmından bütün aklınızda kalan soruların cevabı vardır bulamadığınız soruların cevabını bu konu altında yoruma yada mesaj olarak bana iletebilirsiniz,önce sistem nasıl işliyor sizlere ondan bahsediyim kısaca;

Keyif.tv ile üye olunup youtube alt yapısı kullanan sistem tüm videolar youtubede oldugu gıbı keyıf tv platforumdada bulabılırsınız .Sizler üye olunduktan sonra sizlere tüm videolar ıcın kendınıze ait kullanıcı adınızın gectıgı lınkler vıdeonun altında cıkar istediğiniz videoyu arama bölümünden aratıp altaki video yada gif linklerini kopyalıp sosyal medyalarda,200.000 1.00000 miyonlu gruplarda paylaşarak neredeyse gunde kazancınızı 70 TL 'den aşağıya düşüremezsiniz burdaki onemli husus bu aktıf olan gruplar cunku aktıf gruplarda bı vıdeo paylaşsanız 5000 kişi bile izlese size 50 TL kazanc olarak cebinize dönecektir.

Günde her ıp bi kere sayılıyor onun icin cok fazla paylaşım yaparak kazanım sağlıyabılırsınız.Sitede bazen haftalık 4.000TL yapan üyeler oluyor onun icin tüm sosyal medya hesaplarınızdan ayreten fake hesaplarda acarak sureklı paylaşım yapmalısınız.

Paylaştığınız videolar 1000 kere mobil'den izlenirse kazancınız 14TL+BONUS =>>16,50TL olur. Fakat 1000 kere pc'den izlenilirse kazancınız 2 TL olur onun icin taktikler aklınıza üretmeye calısın misali örnek bi taktik veriyorum mobıl ve hızlı kasabilmeniz icin sabah saat 06,00 - gece 23.00 aralarında paylaştıgınız vıdeoları hesap ozetınde bakarsanız ful mobil olarak görürsünüz cunku ınsanlar o saatde pc başında fazla olmuyor ful mobile yükleniyorlar.Ayreten günlük yaptığınız izleminlerin hepsine %10 bonusta onlar ekliyorlar böylelikle daha cabuk kazanmış oluyorsunuz.
Ödeme konusunda minimun ödeme tutarı 50 TL'dir.Her ayın son günü ödeme talebi verilir ondan sonra gelecek ayın ilk haftasıda tüm ödemeler yapılır.Sitede yaklaşık olarak 70.000 üye var bunların hepsine 100.000 TL'den fazla ödeme yapılmış yaptığı tüm ödemelerin dekontlarını sosyal medya hesabından paylaşmaktadır.Ödeme yöntemlerine gelecek olursak ininal,banka havalesi ve mobil ödeme bunlardan birini secerek hesabınıza bılgılerınızı eksıksız bir şekilde doldurarak talep sorunsuz sekılde verebılırsınız.

-Hayırlı BOL kazançlar...

KAYIT OL : Tıkla

Refsiz : Tıkla

DETAYLI VİDEOLU ANLATIM : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=9I2dxetpOvg[/ame]

Ödeme kanıtı ininal :

OMER.K

Son düzenleme:

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1
faydalı bu arada telif yeme durumu varmı yani güncel videolar mı paylaşmalıyız hit çekme durumu nasıl vs bunlarıda anlatabilirsen sevinirim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
faydalı bu arada telif yeme durumu varmı yani güncel videolar mı paylaşmalıyız hit çekme durumu nasıl vs bunlarıda anlatabilirsen sevinirim

Sadece youtube'daki videoları paylaşıyorsun zaten.. Telif Youtube'u ilgilendirir de....

Ya boş bir günümde "ödeme iyi, buna bot yapılır." dedim. Tabii test etmem lazım. Üye oldum, paylaştım, sonra benim sunucuma girdim, izledim videoyu.

Geri döndüm, netice? "0 paylaşım, 0 izleme..".. Belki 24 saatte bir istatistik alıyordur dedim, 24 saat bekledim.. Hala 0..

"Birileri zaten video izlemiştir" filan demeyin. O IP, sadece benim sunucuya ait, teknokent ofisinde ayrı bir TTNET aboneliği, sabit IP. Kimse o IP'yi benimle paylaşmıyor. Aylarca sadece ve sadece sunuculuk yaptı, bizim son projenin sunucusu hariç de içinde hiç bir şey çalışmadı, ben hariç kimse gidip onda browser açmadı.

Gene emin olamadım, başka bir arkadaşa rica ettim, benim youtube hesabıma girip, telefonla izledi. Kendim telefonla izledim. Karımın telefonundan izledim. Çocukların ikisinin de tabletlerinden izledim - hepsinin ayrı SIM kartı var. Sonuç? 1 paylaşım, 0 bilgisayar izlemesi, 1 mobil izleme.. Yani minimum 4 izlemeyi 1 saydı, hadi diyelim o arkadaş "izledim" deyip izlememişse bile.. Ama eminim izledi.

Yani hafiften sahtekar bunlar, sanırım sizin paylaşımları "süzüyor", aynen link.tl'nin yaptığı gibi birkaç tıklamada bir sayıyor. Yani burada belirtilen miktarların bir kaç katı kadar tıklama yapıldığında o gösterilen paraları kazanacaksınız.

Son düzenleme:

SeapHacker

Uzman üye
3 Nis 2016
1,180
2
Bileceksiniz
Ya işte şimdi anlıyorum olayı.Adamlar yorumlarda paylaşıyordu yok türbanlı şöyle yok böyle diye gif olarak millette zannediyordu şey :D tıklattırıyordu o tıklayınca o elemana para gidiyor. Facebook twitter gibi vb ortamlarda biraz tanınmış olucaksın veya 7/24 yorumlara ona buna paylaşıcaksın ancak öyle para kazanırsınn bu işten :D

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
Evet arkadaşlar öyledir ortam kurucaksınız az daha kafa calıstımı paraya para demezsiniz.Hem haram diyen arkadaslar neresı haram bınlerce ınsan kendı emeklerın sayesınde alıyorsun.

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Çok güzel bir anlatım olmuş hemşerim ellerine sağlık refli linkin üzerinden devam edicem özel mesajdan bir kaç tavsiyede bulunursan sevinirim iyi portallar...

Anon Ymous

Üye
1 Ocak 2015
158
0
Gerçekten Gayet Başarılı Bir Website. Birçok Hesap Açarak Ve Üye Sayısı Fazla Olan Gruplara Katılarak Paylaşım Yaparak Mükemmel Kazançlar Elde Edebilirsiniz. Her Türlü Banka Ödemesi Ve İninal Ve Aynı Zamanda Mobil Ödeme Seçenekleri Bulunmaktadır. Site Youtube Altyapısındaki videoları barındırıyor. Üye Olan Kişilere Özel Video Linkleri Var. Gayet Güncel Hayırlı Kazançlar.

İyi Günler ;)

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
arkadasslar sayımlarda bı problem gorulmemektedır. Hemen 1.lınkten kayıt olup hızlı bır sekılde vıdeo paylasım ıslerını yapmalısınız para kazanabılmenız ıcın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.