keylogger atma ?

samsunle55

Yeni üye
5 Ocak 2013
38
0
arkadaslar ben bir arkadasimin bilgisayarina keylogger atcam kotu bir niyetim yok yardim edebilirmisiniz keyloggeri karsi bilgisayara nasil atabilirim ?

Ahbolum54

Üye
5 Ocak 2013
109
0
Sakarya
Kardeşim yaratıcı fikirler olabilir o senin hayal gücüne bağlı mesela atıyorum facebook alakalı bişey yaz Sınırsız abone kasma vs vs çekic bişeyler yaz programa sonra upload et facebookta paylaş indirenler zaten belli olur ama hemen silinebiliyor o yüzden devamlı güncellemen gerekiyor yardımıc olduysam teşekkür butonuna basman yeter kardeşim

Ahbolum54

Üye
5 Ocak 2013
109
0
Sakarya
Resimli anlatıma gerek yok kardeşim neyle alakalı facebooksa dediğim gibi çekici bir isim yaz upload et indirsinler ama facedede paylaş yani yoksa nerden bulacaklar sonra bilgiler sende işte basit

Byikaymak

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
345
0
Bursa
Nesini resimli anlatalım bak şimdi arkadaşının oynadığı oyun ilgisini çekicek birşeyler facebook hilesi twitter takip felan ne olursa bul böyle birşey bulmana bile gerek yok serverinin fudla rarla at indirsin çocuk artık ne dersin bilmem sonra zaten açılmıyo dicek neyse boşver denedim olmadı zaten felan de bitir.

omer0000

Üye
9 Ocak 2013
69
0
Bazı Programlar Var 2 Programı Birleştiriyor Arkadaşın Bir Oyun Oynuyosa Örnek PB Diyelim Onun Hilesiyle Keyi Birleştir Arkadaşın Hileyi Açınca Hem Hile Açılır Hemde Keyi Farketmez. Bikeresinde Bende Mt2 Hilesi Diye Paylasmıstım 50ye Yakın Şiifre Filan Geldi Ama Ellemedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.