Keylogger Hk.

Rumeysaa

Yeni üye
21 Tem 2014
35
0
Forumdan birinin hazırladığı keylogger linkini hacklemek istediğim kişiye gönderdim, dosyayı indirdi ancak bana mail gelmedi hala. Ne zaman gelir?
Aynı zamanda team viewer ile bağlanıp dosyayı onun pc ye yükledim, çok acemi olduğum için yapabildim mi bilmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rumeysaa

Yeni üye
21 Tem 2014
35
0
Mailini yazdın mı loggera hem server olusturdun mu aynı zamanda serverı fudlaman lazım antilere yakalanmasın diye

Ben bilmediğim için bir arkadaş ayarladı ancak şuan kendisine ulaşamıyorum. Ona vermiştim mail adresini falan.
Hacklemek istediğim kişi indirdiği dosyayı rardan çıkarırken şifre istediğini söylüyor anlamadım bir türlü

ULTRAKAOS

Katılımcı Üye
24 Haz 2014
380
0
29
root@kaos~#
Öyle bir şeyden bahsetmedi. Telefonda kendim denedim şifre istemedi

Konulmadı diye biliyorum yahu adam anlayacak artık bir şeyler döndüğünü :RpS_mad:

http://www.turkhackteam.net/trojan-ve-virusler/991143-keylogger-full-cracked-aio-hack-uzmaniz.html

Bu konuyu oku burdan kendine uygun logger indir. Serveri oluşur. Crypterler fudla. Hedef kişiye gönder. Server oluşturmak o kadar zor bir şey değil. Başkasına bırakma işi.

Rumeysaa

Yeni üye
21 Tem 2014
35
0
http://www.turkhackteam.net/trojan-ve-virusler/991143-keylogger-full-cracked-aio-hack-uzmaniz.html

Bu konuyu oku burdan kendine uygun logger indir. Serveri oluşur. Crypterler fudla. Hedef kişiye gönder. Server oluşturmak o kadar zor bir şey değil. Başkasına bırakma işi.

Artık öyle yapacağım. Dosyayı açtı ama full virüs bu diyor yahu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.