keylogger için yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drsce

Yeni üye
6 Ocak 2012
35
0
Selamün Aleyküm THT ailesi
keylogger kullanımı hakkında bir kaç sorum olacak
1.Server nasıl oluşturulur?
2.Oluşturulan server kurbana nasıl yollayacağız?
Bu iki soruyu çözemedim bir kaç tane video izledim ama yine de yapamadım lütfen bizim sitenin hatırı için bana yardım edin ben de öğrenmek istiyom.

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Kardesim... G-mail Gönderimeli Keyyloger Yapabilirsin Ve Bir Programın Fakesini Yap Bir Butonun İçine G-mail Göndermeli Kodları Göm Kurban Oraya Kendi Şahşi Sifre Msn Gibi Seyler Girerse G-mail Adresine Atılcaktır..

drsce

Yeni üye
6 Ocak 2012
35
0
Yani sizin dediğiniz gibi olursa karşı tarafın gmail adresini bilmemiz lazım ee bu nasıl olacak.Kusura bakmayın SAYGILARIMLA

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Kardesim Bir Cok Forumda G-Mail Li Keyyloger Yapımı Var Arastırmanı Tavsiye Ederim Fakat Visiul Basic İle Yapmanı Tavsiye Ederim Cünkü Bir Cok Video Konu Vs Vs Visiual Basic İle Anlatıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.