keylogger nasıl kullanılır

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
arkadaşlar 1 yıla yakın bir zamandır bu forumdayım bir türlü keylogger işini çözemedim birisi kolay ve öğretici şekilde anlatabilirmi tam nasıl yapıldığını

pimes

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
779
0
Öncelikle Merhaba Keylogger : Başkalarının Bilgisayarına Atarak Onun Bilgilerini Ele Geçirirsin : /Her Yazdığı Şey Sana Gelir Tavsiyem Hakops Logger 10 Peki Bunu Nasıl Baskasına Atıcaz Dowlond Yoluyla Atabilrisin Uplaod Edersin Resimle Birleştirirsin Crypter İle Fudlarsın Ve Başkalarının Pc Ye Atarsın Örnegin Forumlarda Var Pes2013 Setup Fln Dersin Atarsın Peki Bu Loglar Nereye Geliyor G-Mailine Geliyor Hakopsta Tabi Başka Programlarda E-Mailine Falan Da Geliyor -Yapamassan Ö.M At Yapıyım.
Bir Teşekkürü Hor Görme Lütfen Okadar Yazdım :)

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
Öncelikle Merhaba Keylogger : Başkalarının Bilgisayarına Atarak Onun Bilgilerini Ele Geçirirsin : /Her Yazdığı Şey Sana Gelir Tavsiyem Hakops Logger 10 Peki Bunu Nasıl Baskasına Atıcaz Dowlond Yoluyla Atabilrisin Uplaod Edersin Resimle Birleştirirsin Crypter İle Fudlarsın Ve Başkalarının Pc Ye Atarsın Örnegin Forumlarda Var Pes2013 Setup Fln Dersin Atarsın Peki Bu Loglar Nereye Geliyor G-Mailine Geliyor Hakopsta Tabi Başka Programlarda E-Mailine Falan Da Geliyor -Yapamassan Ö.M At Yapıyım.
Bir Teşekkürü Hor Görme Lütfen Okadar Yazdım :)
:yaho1 kardeş dediklerinin hepsini biliyorum ben keylogger kullanma derken nasıl dosya oluşturulur demiştim üziklerin videoların exelerin içine saklamayı biliyorum ve nasıl yedirilecğei hakkında sosyal mühendislik biliyorum :yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.