Keylogger Yapımında Hata

Fixicon

Katılımcı Üye
13 Eyl 2012
758
0
Ankara
Keylogger Yapımında Hata [ İlki Çözüldü Bu Yeni ]

İlkini çözdüm ama şimdide karşıma bu çıktı yardım edin...

jfjrf.png

Son düzenleme:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
kodlar arasında sıkışmış bir harf olabilir hatalı onu ara form load içine ve butonların içine
on error resume next
on local error resume next yaz.
+ konu yeri Yardım Merkezi.

nestea

Katılımcı Üye
30 Haz 2009
432
0
Trabzon
on resume next kullanmanı tavsiye etmem birşey yapıyorsun hata var ise onu es geç diyorsun yaptığın işlem belkide işe yaramayabilir bu yüzden hatayı bulup düzeltmen daha mantıklı .

şunu yazman gerekli galiba
dim i as integer

i nin üstüne veya timer in dışına

Fixicon

Katılımcı Üye
13 Eyl 2012
758
0
Ankara
on resume next kullanmanı tavsiye etmem birşey yapıyorsun hata var ise onu es geç diyorsun yaptığın işlem belkide işe yaramayabilir bu yüzden hatayı bulup düzeltmen daha mantıklı .

şunu yazman gerekli galiba
dim i as integer

i nin üstüne veya timer in dışına

On Error Resume Next i biliyorum kardeş.

Dim i as string mi integer mi ?

nestea

Katılımcı Üye
30 Haz 2009
432
0
Trabzon
kardeş schema yi ta tanıt dim schema as string olarak tanıt.

bazen tanıtmadan da oluyor ama bazende tanıtman gerekiyor..

sayı ise integer kullanırsın ..

hem sayı hem kelim veya sadece kelime ise , string kullanılır..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.