Kıbrısta ne işte çalışa bilirim

13 Eyl 2012
151
0
Ailem ile kavga ettim aileme söylemeden kıbrısa vapur bileti aldım bizim ilçeden kıbrısa vapur var zaten yarın yola çıkacağım 3000 tl param var yanımda orda otelde kalacağım orda nasıl çalısa bilirim çalışma izni gerekiyomu 22 yasındayım

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
ne güzel ailen varmış benim gibi kayıb edersen sonra çok pişman olursun son pişmanlık fayda etmiyor senden sakın kafayla bir defa daha düşünmeni istiyorum hayat senin sen bilirsin.

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Kardeş Bak Ben Sana Bi Akıl Verem sonra sana kalmıs dınlemek dınlememk

ben 14 yasımdayken annemle tartısıtım arkadaslarla baska sehre semte gıtım daha 1 ay gecmeden annemin vefatını duydum gerı dondumde babam bana sadece sunu dedı oglum kavga ederek ayrıldık benden nefret edıyor dıye uzaklara gıtı dıye ıntahar etmiş yanı benım aklımda sadece bıraz uzaklasmak vardı ama su anda bu acıyla yasamak zorundayım

annemin hakı bana sonuna kadar helal benım de ona ama kendı hakımı asla helal etmcem kendıme
su anda annemın bana soyledıgı meslek ıcın okuyorum

Ucak Muhendıslıgı unutmadan soylıyeyım yas 16 arada benden buyuksun belkı ama bı kucukuk tartısma ıcın annenı brakıp gıtme yada aılenı egere gıdıceksende oraya caısona da garsonluk yapabılırsın hotelrde yada en kotusu ordakı restıroan lara kalfa olarak gırebılırsın

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Kardeş Bak Ben Sana Bi Akıl Verem sonra sana kalmıs dınlemek dınlememk

ben 14 yasımdayken annemle tartısıtım arkadaslarla baska sehre semte gıtım daha 1 ay gecmeden annemin vefatını duydum gerı dondumde babam bana sadece sunu dedı oglum kavga ederek ayrıldık benden nefret edıyor dıye uzaklara gıtı dıye ıntahar etmiş yanı benım aklımda sadece bıraz uzaklasmak vardı ama su anda bu acıyla yasamak zorundayım

annemin hakı bana sonuna kadar helal benım de ona ama kendı hakımı asla helal etmcem kendıme
su anda annemın bana soyledıgı meslek ıcın okuyorum

Ucak Muhendıslıgı unutmadan soylıyeyım yas 16 arada benden buyuksun belkı ama bı kucukuk tartısma ıcın annenı brakıp gıtme yada aılenı egere gıdıceksende oraya caısona da garsonluk yapabılırsın hotelrde yada en kotusu ordakı restıroan lara kalfa olarak gırebılırsın
Gözüm yaşarır gibi oldu :(
Canım annecim ya herkes ailesinin kıymetini bilmeli. Sizi ailenizden başka kimse gerçek olarak sevemez.

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Kardeşim saçmalama bi tartıştın diye hemen Kıbrıs a kaçırılır mı ne biçim iş o. Git ailenden özür dile ve onların kıymetini bil. Filmde yaşamıyorsun sonrasında çok pişman olursun. Bu dünyada en büyük varlıklarından en önemliside ailendir bana kalırsa.

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Annem ve Babam Ayrı , Annemin , yanında Kaliyorum . Hayatım da Bir Defa Bile Baba Kelimesini Kullanamadim .Hayatım da Bir Defa Bile Baba Korkusu Yaşayamadım , Hayatım da Bir Defa Bile Baba Diyemedim . Onunla Eğlenemedim Onunla Gülemedim Onunla Ağlayamadim . Okulda Baban Ne İş Yapıyor ? dediklerin de Bazen Yalan Attım Bazen Salladim . Bu Nedenle Sürekli Ezik Kaldim . özguvenimi Yitirdim . Herşeyden Korkar Utanır Oldum. Şimdi Diyorum ki Keşke ah Keşke ...
Bir Kaç Kavga Yüzünden Aileni Bırakma Sen Onlara , Onlar Sana Allahın Bir Mucizesi . Hep Bir Yükseğini Düşünürüz Ya , Aslında Hep Bir Altımızı da Düşünmeliyiz.
Çok Düşün . Çok.

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Annem ve Babam Ayrı , Annemin , yanında Kaliyorum . Hayatım da Bir Defa Bile Baba Kelimesini Kullanamadim .Hayatım da Bir Defa Bile Baba Korkusu Yaşayamadım , Hayatım da Bir Defa Bile Baba Diyemedim . Onunla Eğlenemedim Onunla Gülemedim Onunla Ağlayamadim . Okulda Baban Ne İş Yapıyor ? dediklerin de Bazen Yalan Attım Bazen Salladim . Bu Nedenle Sürekli Ezik Kaldim . özguvenimi Yitirdim . Herşeyden Korkar Utanır Oldum. Şimdi Diyorum ki Keşke ah Keşke ...
Bir Kaç Kavga Yüzünden Aileni Bırakma Sen Onlara , Onlar Sana Allahın Bir Mucizesi . Hep Bir Yükseğini Düşünürüz Ya , Aslında Hep Bir Altımızı da Düşünmeliyiz.
Çok Düşün . Çok.

Nerdeyse Aglatacaktın Kardeşim GERCEKTEN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.