kill_autoron_ silmek için dosya indirdim bilgisayar sapıttı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
arkadaşlar forumdan kill autorun.ifo klasörlerini silmek için dosya indirdim dosyanın ismi kill_autorun-windows toplu iş dosyası diyor ben bunu tıkladığımda ise bilgisayara sayamayacağım kadar gizli dosya desktop falan koydu.ama hala autorun.ifo klasörü duruyor silmedi.
ben bu yüklenen gizli dosyları bulabildiklerimi sildim ama hem c ve hemde d ye bulaşmış birsürü dosya varhr klasörün içinde,mp3 lerin içinde aklınıza neresi gelirse heryerde var siliyorum gördüklerimi ama bazılarına erim engellenmiş giremiyorum birdepagefile.sys diye bişey var1.29 gb lık yer işgalediyor onuda silemiyorum çoookkk acillll yardmlarınızı bekliyorum...inşallah format gerekmz yoksa hem c hemde d ye atmamlazım gerçi format atmayıdaa vistada bilmiyorum neyse yardımlarını bekliyorum!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad:

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Arkadaşım Forumda Bazı İbne Arkadaşlar HAck Dosyası Koyuyorlar Bizde İndirip Bakmadan Açtığımızda Aptallık Oluyor Dosya Rardaysa Çıkart .Büyük İhtimal Bat Dosyasıdır Yani Komut Dosyası O Dosyayı Hemen Sil Sonra Sistemi Güvenli Modda Aç Açılışta F8 Basıcaksın Sonra Çıkan Soruya Hayır Dediğin Zmn Sistemi Geri Yükleme Gelicek Ordan Sistemi Geriye Yükle

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
yardım

Arkadaşım Forumda Bazı İbne Arkadaşlar HAck Dosyası Koyuyorlar Bizde İndirip Bakmadan Açtığımızda Aptallık Oluyor Dosya Rardaysa Çıkart .Büyük İhtimal Bat Dosyasıdır Yani Komut Dosyası O Dosyayı Hemen Sil Sonra Sistemi Güvenli Modda Aç Açılışta F8 Basıcaksın Sonra Çıkan Soruya Hayır Dediğin Zmn Sistemi Geri Yükleme Gelicek Ordan Sistemi Geriye Yükle

dostum dediğin gibi güvenli modda açarken f8 basıyorum bilgisayardan dıttt diye ses çıkıyor..sonra liste halinde sys dosyaları açılıyor ama senin dediğin gibi çıkan soruya hayır diycek biyer yok biraz daha detaylı anlatırsan acilll yardımını bekliyorum ilgin için saol!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.