Kilo alma tozu (bodybuild) icin

24 Nis 2015
222
0
ben 3 aydir body e gidiyorum ama ilk ay 1.5 kilo aldim ve 2. ay 0.5 kilo 3.ay olcak daha alamiyorum oysa bol bol yiyorum ileride gainer alsam mesela 5 6 kilo almak icin 1500 gram gaineri aldim kilo aldim, sonra tekrar almam sartmi ?

Arch1O

Yeni üye
8 Kas 2009
30
0
127.0.0.1
Gainer çöp ürün. Yulaf ezmesi+süt+muz+fıstık ezmesini blander kullanarak hazırla iç daha sağlıklı olur. Yanlış hatırlamıyorsam gainerlar minimum 150tl civarında oda 20 gün gidiyor. Porsiyonu 9 tl gibi bir şey oluyor. Verdiğin paraya değmez.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Supplement ler tabiki faydalı oluyor fakat supplemente yönelmeden önce beslenmeni çok iyi tutman gerekiyor. Supplement adı üstünde "ek,takviye" anlamına gelir. Tek başına bir faydası olmaz.

Vücut mutfakta yapılır diye bir tabir vardır. Yani beslenmeni en iyi şekilde düzenlemelisin. Genelde bir şekilde kilo verenler veya 3 ay salona gidip açlıktan kası ortaya çıkanlar Personal Trainer kesiliyor o yüzden tecrübeli kişilerin tavsiyelerini ve bu konular üzerinde yapılan araştırmaları bilimsel makaleleri okumalısın.

Kas yapımı tamamen anatomik/biyolojik bir olaydır ve bunun üzerinde birçok makale bulabilirsin. Optimum gelişim sağlamak için yöntemleri ve beslenme stratejilerini internetten araştırabilirsin.

Ayrıca bünyeden bünyeye değişkenlik gösteren ****bolizma da bu konuda çok etkili.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.