Kimya Mühendisliği Staj Defteri

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Sevgili Türk Hack Team ailesi,
Değerli üyeler,
Sizlerden bir konu hakkında acil yardım istiyorum.
Kimya mühendisliği okuyorum ve ilaç fabrikasında laboratuvar stajı yapacağım
ve staj defteri nasıl olmalı hiç bir bilgim yok.
Bunu için elinde bana yardımcı olabilecek bir örnek olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?
Dostlar her türlü yardımınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
İyi günler ve iyi çalışmalar diliyorum ...

AlgosLeon

Üye
5 Mar 2016
144
0
Kardeşim size herhangi bir dosya verildimi ? yoksa kendinizmi baştan yapıcaksınız. Çalıştığın yer daha öncedende stajer alan bir yerse senden sorumlu personel konuşabilirsin genelde mühendislere veriyolar veya şef lere. Benim çalıştığım yerde örnek dosya vardı pc de kayıtlı usb ile alıp aynısını yapıyoduk :)

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Öncelikle Allah kolaylık versin..

Hocan seni kontrole geldiğinde sana çalışma planını verecek onu defterine dolduracaksın
Staj defterin yarısından çoğu aynı şeylerle dolu
İmzalar attıracaksın (kaşe vs)

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Kardeşim size herhangi bir dosya verildimi ? yoksa kendinizmi baştan yapıcaksınız. Çalıştığın yer daha öncedende stajer alan bir yerse senden sorumlu personel konuşabilirsin genelde mühendislere veriyolar veya şef lere. Benim çalıştığım yerde örnek dosya vardı pc de kayıtlı usb ile alıp aynısını yapıyoduk :)

Bana staj defterinin kendisi verildi yani ben ayrıyetten bir şey yapmıycam.
Ve evet çalıştığım yer daha öncden de stajyer alan bir yer.

Öncelikle Allah kolaylık versin..

Hocan seni kontrole geldiğinde sana çalışma planını verecek onu defterine dolduracaksın
Staj defterin yarısından çoğu aynı şeylerle dolu
İmzalar attıracaksın (kaşe vs)

Teşekkürler...
Şu ana kadar bana bişey veren olmadı
Staja pazartesi günü başlıyacağım ancak geçen hafta bir gün eğitime çağırmışlardı fabrikaya.
Evet imzalanması gereken yerleri biliyorum
Ancak sorunum şu neyi nasıl yazmalıyım, neler yazmalıyım hiç bir bilgim yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.