Kız Meselesi Çok yardıma İhtiyacım Var

RuLing032

Yeni üye
19 Şub 2016
22
0
Ya arkadaşlar ben ıspartada yaşıyorum bir kız var sınıfımızda (liseliyim 10. sınıf 16 yaşındayım) kız arada bana bakıyor ve bana masaj falan da yapıyor kantine beraber iniyirouz mesajlaşıyoruz fakat geçen gün beni şüphelendiren olaylar oldu ben bu kızın whatsapp ına girmek istiyorum fakat telefonunu bu şekilde istesem vermez .Whatsapp decrypt diye bişey keşfettim fakat işe yaramadı (Upload was not .crypt (5/6/7/8) hatası verdi) ben bu kızın whatsapp ında nasıl dolaşabilirim kızın telefonunda bizzat bi işlem yapmadan(bazı yerlerde whatsapp web kodunu okutmuşlar fakat bunu yapmak çok riskli başka yöntem var mı)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.