Donanım Klavye çalışmıyor?

Ecder

Yeni üye
20 Ağu 2019
28
0
Laptop için harici bir klavye aldım.
Aldığım klavyenin kısayol butonları çalışıyor.
Yazamıyorum. Başka bir klavye daha aldım.
Diğer klavye de yazmıyor.
Konu hakkında bilgisi olan yardım edebir mi?

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhabalar ;

Farklı bir usb slotuna bağlayınız olmuyorsa , usb versiyonunuzda bir sıkıntı olabilir veyahut aldığınız klavyenin driveri mevcut olabilir onu da internetten bakıp bulabilirsiniz. Eğer bu sorunlar devam ediyorsa aldığınız klavyelerde sorun olabilir..

Saygılar++

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Dostum ben portlardan sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum belki yeni taktıysan windowsun belli bir süre tanılama süreci var o süreç geçti mi ? eğer geçtiyse aygıt yöneticisne girip donanım değişikliklerini tara sekmesine tıklar mısın veya klavye ikonuna sağ tıklayıp sürücü güncelleştir dermisin veya aygıt yöneticisine girdiğin anda Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicilerinden bir sıkıntı varmı veya Serial IO Driverlearı güncel mi diye eğer güncel değilse muhtemelen ondan yapıyordur

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
windows tuşuna basıp arama kısmına aygıt yöneticisi yazın.diğer aygıtlar kısmında bulunan usb denetleyicisine sağ tık>özelliklere girin.ayrıntılar penceresinden donanım kimliklerine girin aşağıdaki sonucu internette aratın.güvenli bir kaynaktan usb driverını kurun.portlarla alakalı gibi duruyor
iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.