Knight Online Doğrulama Sorunu (İlk kayıdım ama 5N Point İstiyor)

mert5534

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
703
0
İstanbul
arkadaşlar knight onlineyi uzun zamandır oynamıyordum birkaç gün önce başladım 30 levele kadar ticaret yapamadıgımı hatırlıyodum sonra 30 lwli geçtim bir pazara bakcam bakamıyorum trade atcam adamıyom araştırdım siteye girip doğrulama yapcan diyorlar bir cep telefonu ile 5 kez doğrulama oluyormuş birincisi bedava diğer dördün için 5n point istiyomuş bende yeni açtım daha 30 level 0 n point dedim neyse ilki ya para istemiyormuş bir baktım ilki oldugu halde 5n point istiyor free almak için sponsorbaya baktım ondada 50 kuruşa bir çekiliş şeyi var onuda yapmak istemiyorum bunlardan birine mesaj atınca binlerce yerden mesaj geliyo biliyosunuz yardım edin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.