Knight Online Setup

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Yeterince bilgin yok knight bir kere yüklenmiyor launcher değişti ;) ayrıca bu söylediklerini sağdan soldan duyan insanlarda söyleyebilir :)

kardeşim iyimisin sen senin inandırmak zorundamıyım sen her gün yükle oyunu kardeşim hem indirmek istesem resmi sitesinden indiririm knightonlineword en temizi başka yerden indirmem hem oyunu 5 aydır oynamıyorum bence kimse oynamasında yıllarca oynadım elimden ne var boşu boşuna oyun başında geçen zamanlar beynimizi yıkanıyo oyun başında sabahlar kadar ex kasmalar bazıları hfle hazır kasıyo onu geçdim pk atıyoz o kadar emek verdik pk atmaya başladık ee sonra hf li adamlar seni takır takır gömüyo yere, yıllarca bir hf yi bu kadar büyük bir şirket kaldıramazmı. bu kadar salak bir çalışanlarımı var bronz , gold Platinum Premium paraları cash paraları gb satmalar bunları güzelce yapıyolar ama bir hf yi kaldırımıyo.

muymuyki35

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
450
0
İzmir/Çeşme
kardeşim iyimisin sen senin inandırmak zorundamıyım sen her gün yükle oyunu kardeşim hem indirmek istesem resmi sitesinden indiririm knightonlineword en temizi başka yerden indirmem hem oyunu 5 aydır oynamıyorum bence kimse oynamasında yıllarca oynadım elimden ne var boşu boşuna oyun başında geçen zamanlar beynimizi yıkanıyo oyun başında sabahlar kadar ex kasmalar bazıları hfle hazır kasıyo onu geçdim pk atıyoz o kadar emek verdik pk atmaya başladık ee sonra hf li adamlar seni takır takır gömüyo yere, yıllarca bir hf yi bu kadar büyük bir şirket kaldıramazmı. bu kadar salak bir çalışanlarımı var bronz , gold Platinum Premium paraları cash paraları gb satmalar bunları güzelce yapıyolar ama bir hf yi kaldırımıyo.

Ayrıca Hf şimdi kalktı haberin olsun ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.