Kodlanacak script fikirleriniz varsa yazın

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0
Oncelikler merhaba
Şubat tatilinde biraz pc ile takilacam boş zamanım da olacak
İstediginiz bir script varsa ama mantıklı işe yarar
Bi script fikriniz varsa konumun altına yazın
Gerisini bize bırakın ;)

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Oncelikler merhaba
Şubat tatilinde biraz pc ile takilacam boş zamanım da olacak
İstediginiz bir script varsa ama mantıklı işe yarar
Bi script fikriniz varsa konumun altına yazın
Gerisini bize bırakın ;)

Seni allah gönderdi senin için çok basit bir script ınstagram beğeni ve takip scripti olucak ama afilli değil beyaz siyah olsun sadece renk farketmez sadece su 3 işlemi yapa bilsin

Instagram hesabını kendim eklicem ben yani başkası gelip şifre e posta yazmasın panele

toplu takip
toplu fav yapsın otomatik olmasada olur cron felan gerek yok

sadece havuz gibi ben yönetecem herşey analog şekilde içine ınstagra hesabı ben eklicem ben toplu begen dicem resim felanda gerek yok sadece işlev çok makbule geçer umarım anlatabilmişimdir

oElriBeyi

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
653
0
Türkiye
Seni allah gönderdi senin için çok basit bir script ınstagram beğeni ve takip scripti olucak ama afilli değil beyaz siyah olsun sadece renk farketmez sadece su 3 işlemi yapa bilsin

Instagram hesabını kendim eklicem ben yani başkası gelip şifre e posta yazmasın panele

toplu takip

sadece havuz gibi ben yönetecem herşey analog şekilde içine ınstagra hesabı ben eklicem ben toplu begen dicem resim felanda gerek yok sadece işlev çok makbule geçer umarım anlatabilmişimdir

Dediğinden ben bişey anlamadım panel benim elimde olsun istediğime beğeni istediğime yorum takipçi atıyım diyosun ama havuz olacak diyosun havuz için user lazım user için herkesin id şifre girmesi gerek

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Dediğinden ben bişey anlamadım panel benim elimde olsun istediğime beğeni istediğime yorum takipçi atıyım diyosun ama havuz olacak diyosun havuz için user lazım user için herkesin id şifre girmesi gerek

aynen öle kendim ellerimle girecem user ID havuz derken kendi eklediklerim havuz gibi olucak yani

Son düzenleme:

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
https://bulkfollower.com/
Bu google chrome 'a eklenen bir eklenti. İnstagram için işe yarıyor. Hesap ekliyorsun, belirlediğin süre aralarında ana sayfa beğenisi, kişi takibi, kişilerin takip ettiği ve takipçilerini takip etme gibi özellikler var. Site de yazıyor zaten. Dolar üzerinden cuzi miktarlara lisans satıyor adam ancak sen yap bunu yerli türk yapımı olsun senden alsın insanlar sen kazan :D Tabi bu fikrimi değerlendirirsen 1 yıllık bi lisans verirsin artık :D Çok hora geçer memnun olurum :)

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0

toplu takip

Var o script elimde ama onu ben kodlamadim sadece gelistirdim satan arkadasa ayip olur ondan veremem
Ama ona bi care bulurruz :)

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0
https://bulkfollower.com/
Bu google chrome 'a eklenen bir eklenti. İnstagram için işe yarıyor. Hesap ekliyorsun, belirlediğin süre aralarında ana sayfa beğenisi, kişi takibi, kişilerin takip ettiği ve takipçilerini takip etme gibi özellikler var. Site de yazıyor zaten. Dolar üzerinden cuzi miktarlara lisans satıyor adam ancak sen yap bunu yerli türk yapımı olsun senden alsın insanlar sen kazan :D Tabi bu fikrimi değerlendirirsen 1 yıllık bi lisans verirsin artık :D Çok hora geçer memnun olurum :)

Ahahahah
Hayatim boyunca Adam gördüm
Ama senin ibi beleşçi bir adam gibi adam görmedim
:) :RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.