➤ ➤ ➤ Kodlarla Hikaye Oluşturalım ✓ ✓

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Merhaba Dostlar,
Bu konu Altında nerdeyse Herkesin bildiği "Hello World" gibi kodları , hikaye yazmak İçin Kullanacağız.. Tabi bu Sadece Belirli bir Dil değil , tüm dilleri Kapsıyor.. Örneğin Python , Java , Assembly Kodlarıyla yapabilirsiniz. Ben ilk "C++" İle başlayacağım , daha sonra siz dilerseniz Python'da yada Java'da bu tarz bir Algoritma yazarak Hikayeyi devam Ettirebilirsiniz..

(Lütfen Konuyu Sabote etmeyiniz.. / Konuyu okumadan Paylaşım yapmayınız!)

Ben Başlıyorum ;

Kod:
#include <iostream>
using namespace std;
main(){
int i;
cout << 'Merhaba ben Bora Çamlı , Şuan bir internet kafedeyim ve Çok gizli CİA Operasyonu için görevlendirildim' ;
cin >> i;
}

Son düzenleme:

xAesir

Üye
30 Tem 2017
187
0
İstanbul
#!/usr/bin/python3
# -*- coding: utf-8 -*-

print("ve birden büyük halam lady gaganın dediğini yaptım")
for i in range(100):
print("I'm poppy !")

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
<script language="JavaScript">alert("Kaygılanma çocuk , herkes ölür , kimi toprağa kimi ise YÜREĞE GÖMÜLÜR...");</script>

JavaScript'i iyi bildiğim için Js üzerinden yaptım :).

TugraS

Üye
30 Tem 2017
229
0
print("ve Bu güzel ögütten dolayı Halam Lady Gaga'ya Teşekkür ettim")

Son düzenleme:

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim
Kod:
class Program
{
static v o i d Main(string[] args)
{

MessageBox.Show("Leydi Gaga candır.");

MessageBox.Show("http://turkcaps.com/cdn/images/274660.jpg", "Bilgilendirme Penceresi!",MessageBoxButton.RetryCancel, MessageBoxIcon.Information);

}
}

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.