kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rikialiumi

Yeni üye
30 Ocak 2016
3
0
Arkadaşlar Merhaba buraya yeni katıldım ve bu işi sevdiğim için katıldım bana bu işi öğretebilicek birisi lazım zaten kodalama yapmayı düşünüyorum ilerde ve aban bu hack IP işlerini en ince ayrıntısına kadar öğretecek biri lazım :RpS_thumbup::RpS_thumbup:
Yneiden kolay gelsin

Lexia34

Üye
8 Tem 2015
141
0
hoşgeldin bro ama sana bu işini öğretecek birini bulamassın forumda her başlıga tek tek bak gecelerini saatlerini ayır öğrenirsin özellikle veteran7nin konularına dolu dolu bak T15 kısmına göz at ama hangi konuyu öğreniceksen forumda onun konumunu bul orda ki konulara bak iyi forumlar kalıcı ol sende gitme

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
Sana bu formda neredeyse kımsenın yapmadıgı veya üşendiği şeyi söyliyeyim ilk önce bilgisayarı kullanmayı sonra hacklemeyı ogren web hack yapıcaksan once web sıte nasıl yapılır html css php vs ogren
rat kullanıcaksan once rat yapmayı ogren ag guvenlıgı network ogren yoksa bellı bır yerden ılerı gıdemezsın

rikialiumi

Yeni üye
30 Ocak 2016
3
0
HOŞBULDUK benim aradığım şey İP den geçiyor milletin bilgisayarınnın içine girmek adres bulmak ddos atmak drop atmak bu tarz size kolay gelebilecek işlemler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.