Kolay Kazanın !!! Kanıtım Var Üstelik Ben Kazandım :)

2 Eki 2007
59
0
Yeni bulduğum bu PTC ile herkes kazanacak üstelik paranız 2 saat içinde hesabınızda

Aşağıdaki Resim Benim Çektiğim Kanıttır.
Üstelik forumada Ekledim. İsteyen bakabilir.

Üye Olmak İçin:
Üye Olmak İçin Tıklayın !!!

İşte Kanıtlar
adszfts.jpg

kantt.jpg

Ödemenin Yapıldığının Kanıtı

pppplk.jpg

Hadi Sizde Kazanın !!! :yaho1

Son düzenleme:
2 Eki 2007
59
0
kardeş ben kendi kazandığım parayı koydum sende kazanırsın çok basit Üye olup Rekla tıklıyon 10 saniyede bitiyo 1 Reklam Günde bikaç dk sana para olarak dönecek

sefacan01

Üye
26 Eki 2009
197
0
adana
hım tmm biriktiriorum ama bu resimlerdeki rakamların bi çaresi yokmu hep error veriolar...

Son düzenleme:
2 Eki 2007
59
0
Kardeş seni zorlamak istemiyom. Ben yukarıya kanıt koymuşum. Ben kazanıyomuyum EVET
İsteyen üye olup kazanabilir PARAYI DA İSTEDİĞİ YERDE HARCAR
İSTER RAPİD PREMİUM ALIN İSTER BAŞKA BİŞEY ALIN HEPSİ GERÇEK
Gerisi size Kalmış.

2 Eki 2007
59
0
Bak şimdi Sitede bazen Reklama tıkladığında Bazen Tıklanacak Yazı veya Rakam olmuyo. Nedeni Reklam verenlerin yaptığı ayar.
Bunun çözümü:
Sitedeki Reklama Tıkladıktan sonra biraz bekle sitedeki yani üstteki kırmızı yer çıkınca çok az bekle ve İnternet Explorerdaki Durdur tuşuna basarak sayfanın açılmasını durduracaksın. Sonra üstteki sayı geriye saycak. bitince rakama tıklayacaksın Bu kadar basit :)

brkbrkn

Üye
26 Ara 2009
59
0
çok çok teşekkürler kardeşim.verdiğin ptc sitelerinin hepsi çalışıyor teşekkürler :) bende ödememi aldım yakınlarda koyarım bende :D

2 Eki 2007
59
0
Yeni katılan arkadaşımıza Teşekkür Ediyorum ;)
k*******5
Kazanacağınıza Garanti Veriyorum !!!

Son düzenleme:

DeviLisH_KitteNisH

Yeni üye
28 Tem 2009
37
0
Ben $60.00 dolar kazandım fakat bunu PayPal a yatiriyim derken üyelik istedi benmm vardı girdim şimdide kart istiyor kartım olsa zengin olcam :)

threeonethree

Yeni üye
31 Ocak 2010
4
0
osman vallaha zeki mi sin uyanık mısın bilmem de :D bu fakirler izlicek referansta sen varsın ... 10 kişi toplasan yaşadın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.