Kolayca Go.save Reklam virusu Kaldırmak

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
Kolayca Go.save <go.go.go>Reklam virusu Kaldırmak

Kolayca Go.save Reklamlari virusunu Kaldır

Çözüm 1: Go.save Elle Kaldır [go ile baslayan o kadar cokki bu sadece biri ]

Adım 1: Görev yemlik gelen Go.save ilgili tüm süreçleri End

Çalıştır penceresi başlatmak için bir araya basın Windows + R> giriş vazife > Tamam tıklayın
> ilgili süreçler veya şüpheli olanlar için arama sağ tıklayın ve İşlemi Sonlandır seçin

run.jpg

8.jpg

Adım 2: Kaldır Go.save Denetim Masası'ndan

sağ tıklayın ve Kaldır'ı seçin> Go.save veya şüpheli uygulamalar için Başlat> Denetim Masası> Programlar ve Özellikler> arama tıklayın Sizin Browser Go.save Kaldır: Adım 3 Internet Explorer için A: yukarı başlatın Internet Explorer> Araçlar> Yönetici Add-on

control+panel.jpg

IE-manger+add-on.jpg

B: Araçlar ve Uzantıları> Go.save arama> Devre Dışı tıklayın Temizle tarayıcı geçmişini ve etkili olması için IE yeniden başlatın: C Google Chrome için A: Uzantısı> Go.save için arama tıklayınız> Araçlar> Google Chrome'u başlatmak> devre dışı bırak tıklayın

manager+add-on.jpg

GG+-1.jpg

B: tarih ve Google Chrome çerezleri temizleyin ve sonra etkili olması için tarayıcınızı yeniden başlatın

Çözüm 2: (SpyHunter) otomatik olarak Go.save Kaldır

Adım A. indirme kaldırma aracı SpyHunter

1) tıklayınız veya simge aşağıda otomatik SpyHunter indir .

spyhunter-run.jpg

spyhunter-setup.jpg

spyhunter-setup.bmp

spyhunter3-scan1.jpg

2) SpyHunter yüklemek için yönergeleri izleyin Go.save engellemek için Adım B. Run SpyHunter ., sonra bu istenmeyen program algılar, bilgisayarınızı tarar tamamen ilgili dosyaları ve girdileri temizlemek için çalıştırın SpyHunter ve "Malware Scan" butonuna tıklayın C Adım: yeniden Bilgisayarınız yürürlüğe girmesi
SpyHunter çalışma

SpyHunter kurulumu

SpyHunter kurulumu

spyhunter3 tarama

Sıcak Hatırlatma:
Eğer yeterli uzmanlığa yoksa manuel kaldırmak için biraz karmaşık olabilir. Yani en güçlü antivirüs programı Spyhunter otomatik Go.save kurtulmak için en iyi seçimdir. Yapmanız gereken tek şey parmağınızı hareket ve yüklemek için SpyHunter .

Perfect Uninstaller ekstra ücretsiz yardım

Main-Interface.jpg

Perfect Uninstaller tamamen ve güvenli bir standart Windows kaldıramazsınız uygulamasını Ekle / Kaldır gereksiz veya bozuk uygulamayı kaldırmak için daha iyi ve kolay yoludur.

Sizin bilgisayarınıza istenmeyen uygulama yazılımları kaldırmayı ve mükemmel bir çözüm arayan ile sorun varsa, doğru yerdesiniz!

Perfect Uninstaller sizin için ne yapabilirim?

1. Kaldır / Kaldır Herhangi Gereksiz Sizin PC'de Uygulaması

Force%2BUninstall.JPG

2.. yedekleme size PC önyükleme her PC sistem dosyalarını sistem geri yükleme PC çöker kez kolayca.

System%2BManager1-Back%2BUp%2BSystem%2BRegistry%2Band%2BNetwork%2BSettings.JPG

3. göster detaylı bilgiler belli bir uygulama bilgisayarınızda yüklü

System%2BManager3-Manage%2BStartup%2BList.JPG

4. Yönet Başlangıç ​​Listesi

System%2BManager4-Restore%2BStartup%2BItems.jpg

5. Repair 1-Click

System%2BManager5-1-Click%2BRepair.JPG

.

NOT:arkadaslar Malwarebytes varsa o da ayni isi goruyor revo uninstaller ile kaldirip dosya uzantisini kaldirabilirsiniz [benim de basima geldi ;( ama bu yolla hallettim ]

umarim faydasi olur ayrica [ceviri icinde kusura bakmayin kendim firsat bulamadim cevirmeye bende google amca ile cevirdim ]

Son düzenleme:

ekoeko

Yeni üye
3 Eki 2007
32
0
iyi tamam da verdiğin programı kurdum çalıştırdım temizlik yaptı ama gosave devam ediyor. Hiçbir işe yaramadı maalesef ama emek vermişsin teşekkürler.

ByRo

Yeni üye
27 Ocak 2012
5
0
kardeş bende de reklam çıkıp duruyodu svchost.exe i buldum kapadım sonra bilgisayar reset attı fazlalıkla baska bişeyler daha kaldırdım ama şuanlık bi sıkıntı yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.